Архіви за місяць: Червень 2015

З Днем Конституції України!

макарукМинуло зовсім небагато часу навіть за мірками людського життя, а не історичного періоду – 19 років – з часу прийняття Конституції України. Та сьогодні ми знову вкотре говоримо про необхідність внесення змін, удосконалення основного закону нашої держави з урахуванням сучасних викликів та потреб суспільства.

Програма телебачення

1+1 2+2 5kan dtrk enterf ictv inter k1 k2 kiev mega Novuj ntn RTR stb tet tonis trkГлк ut1 utr VOL 29.06-05.07.15

Переломи кісток: види, способи іммобілізації, в тому числі – підручними матеріалами

Переломом називається порушення цілісності кістки. Виникає під час різних рухів, ударів, падінь з висоти. Розрізняють одиничні, множинні переломи, без зміщення, зі зміщенням відламків, закриті і відкриті.

Особливості, перспективи та наслідки запровадження другого рівня пенсійного забезпечення

З 1 січня 2004 року набрав чинності Закон України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування», який передбачає створення в Україні пенсійної системи трьох рівнів, а саме солідарної системи (першого рівня), обов'язкової накопичувальної системи (другого рівня) та недержавного добровільного пенсійного забезпечення (третього рівня).

ЗОЛОТИСТА КАРТОПЛЯНА НЕМАТОДА – НЕБЕЗПЕЧНИЙ ШКІДНИК

На врожайність та якість картоплі впливає ряд факторів, основний з яких — здатність до ураження бульб різними хворобами та шкідниками. Серед шкідливих організмів, які вражають картоплю, особливо небезпечною є золотиста картопляна цистоутворююча нематода.

ОНОВЛЕНА ВУЛИЦЯ ЩОРСА

щорса щорса1До Дня чергової річниці Конституції України мешканці вулиці Щорса, що у Ратному, мають хороший подарунок — здійснено капітальний ремонт їхньої вулиці, покладено біло-щебеневе покриття на відрізку 510 метрів.