Архіви за місяць: Лютий 2017

ВШАНУВАЛИ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

сотня сотня1Три роки вже минуло відтоді, як в українську мову увійшло нове поняття – Небесна Сотня. Три роки, як вона відлетіла на небеса. І 20 лютого в Ратному, як і по всій Україні, вшановували пам’ять цих героїв. Найстаршому з них було 74 роки, а наймолодшому – лише 17… Є в тому скорботному строю і четверо волинян.

Ігри на життя, або «Сині кити» вбивають дітей

У наш час суїцид залишається однією з провідних причин смерті у молодому віці. Більша частина випадків самогубств припадає на групу підлітків у перехідному віці. Особливо гостро ця проблема постала останнім часом, після цілого ряду спроб вчинення самогубств підлітками в Україні. Мова йде про так звані «групи смерті» в соціальних мережах, зазвичай «Вконтакте».

ІЗ ВДЯЧНІСТЮ ДО РАТНІВЧАН ЗВЕРНУВСЯ ВІТАЛІЙ ХВЕСИК

Нещодавно до редакції зателефонував учасник антитерористичної операції з Ратного Віталій Хвесик. Ось уже третій місяць, як він захищає рубежі нашої країни на Донбасі. А телефонував Віталій Артемович, щоб розповісти, яка важлива для них, бійців АТО, допомога з Ратнівщини. Палкі слова подяки він просив передати усім людям, які бодай чимось допомагають солдатам. І слова ці говорив не лише від себе, а від усього підрозділу.

ОСНОВНИМ ПИТАННЯМ ЗВІТНИХ ЗБОРІВ СПОЖИВЧОГО ТОВАРИСТВА БУВ РАТНІВСЬКИЙ РИНОК

споживче товариство16 лютого в актовій залі райспоживспілки відбулися звітні збори Ратнівського споживчого товариства. На них були присутні члени та пайовики споживчого товариства, заступник голови районної ради Олександр Бенедисюк, депутати Ратнівської селищної ради, підприємці з Ратнівського ринку.

ТИМЧАСОВА КОНТРОЛЬНА КОМІСІЯ ІНФОРМУЄ

На численні скарги жителів району щодо незадовільного теплового режиму у навчально-виховних закладах тимчасовою контрольною комісією з питань ефективності використання коштів районного бюджету проаналізовано стан забезпеченості шкіл району твердим паливом та здійснено перевірку ефективності використання бюджетних коштів відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації при здійсненні закупівель твердого палива.

БЛИЗЬКО ТРЬОХСОТ ПРОЕКТІВ ХОЧУТЬ РЕАЛІЗУВАТИ НА ВОЛИНІ

Начальник управління розвитку, інвестицій та європейської інтеграції обласної державної адміністрації Юрій Кресак здійснив статистичний аналіз проектів, поданих на розгляд обласного фонду регіонального розвитку. Зокрема, станом на 15 лютого 2017 року на засідання спільної комісії обласної ради та обласної державної адміністрації подано 283 проекти, з яких 238 – залишаються актуальними.