ТИМЧАСОВА КОНТРОЛЬНА КОМІСІЯ ІНФОРМУЄ

На численні скарги жителів району щодо незадовільного теплового режиму у навчально-виховних закладах тимчасовою контрольною комісією з питань ефективності використання коштів районного бюджету проаналізовано стан забезпеченості шкіл району твердим паливом та здійснено перевірку ефективності використання бюджетних коштів відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації при здійсненні закупівель твердого палива.

За результатами перевірки тимчасова контрольна комісія на своєму засіданні вирішила направити відповідний лист прокурору Волинської області Киричуку М. Ю., начальнику управління захисту економіки у Волинській області Марчуку Р. М., зі змістом якого вважаю за необхідне ознайомити жителів району.

Голова тимчасової контрольної комісії В. М. Ярмошук

 

Прокурору Волинської області Киричуку М. Ю., м. Луцьк, вул. Винниченка, 15

Начальнику управління захисту економіки у Волинській області Марчуку Р. М., м. Луцьк, вул. Загородня, 5а

Заява про вчинення злочину

Направляємо для розгляду та реагування згідно з чинним законодавством матеріали тимчасової контрольної комісії ра-йонної ради про перевірку ефективності використання бюджетних коштів.

У ході проведення перевірки ефективності використання бюджетних коштів відділом освіти молоді та спорту Ратнівської райдержадміністрації виявлено ряд порушень фінансово-господарської діяльності та бухгалтерського обліку. Так, при перевірці поставленого відділом освіти молоді та спорту і отриманого навчальними закладами району палива виявлено суттєві розбіжності в облікових документах. Загальноосвітнім закладам недопоставлено значну кількість дров, вугілля та торфобрикетів, чим заподіяно значних збитків районному бюджету.

Разом з тим виявлено порушення ведення облікових документів на відпуск паливних матеріалів, фарби, будівельних матеріалів.

На підставі вищенаведеного, керуючись ст. ст, 214, 215 КПК України,

ПРОСИМО:

  1. Внести відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за фактом розтрати посадовими особами відділу освіти, молоді та спорту Ратнівської райдержадміністрації бюджетних коштів на паливні матеріали для навчальних закладів району.
  2. Розпочати за цією заявою про вчинення злочину досудове розслідування у формі досудового слідства за вчинення дій, які мають ознаки злочину, передбаченого ст. 191 КК України.
  3. Відповідно до вимог ч. 2 ст. 60 КПК України повідомити членів комісії письмово у встановленому законом порядку та строк про початок кримінального провадження та закінчення досудового розслідування вказаного злочину.

Голова тимчасової контрольної комісії В. М. Ярмошук

Члени комісії:

В. І. Бірук, М. І. Горбачук, В. І. Дручик, О. М. Ковч, І. М. Лях, М. М. Макарук, В. С. Пінкевич, В. Г. Сінчук, В. В. Тарасюк

Один відгук на «ТИМЧАСОВА КОНТРОЛЬНА КОМІСІЯ ІНФОРМУЄ»

  1. Oleg коментує:

    Невже хтось із казнокрадів і мародерів відправиться на нари?

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>