Архіви за місяць: Вересень 2017

НА ОХОРОНІ КРИМУ СТОЯВ НАШ ЗЕМЛЯК ІЛЛЯ СЕЛЕВОНЮК

на охороні криму стояв ілля селевонюкОсь уже кілька років минуло відтоді, як «зелені чоловічки» окупували Крим, і до цих пір частина людей вже й забула, коли це було та скільки часу Крим – російський.

75 РОКІВ, ЯК СПАЛИЛИ КОРТЕЛІСИ

75 роківдуб кортеліси 2Сьогодні, 23 вересня, виповнюється рівно 75 років відтоді, як німецькі поліцаї з роти «Нюрнберг» розстріляли майже три тисячі мирних жителів села Кортеліси. Саме ж поселення пограбували і дотла спалили. 715 дворів опустіло того дня. «Чорна середа» 23 вересня 1942 року забрала життя 2875 жителів села, з них 1620 були дітьми.

ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ – УЧАСНИКАМ АТО

У Ратнівському районі за період 2017 року активізувалася робота щодо виділення земельних ділянок учасникам АТО та родинам загиблих героїв.

ЗАБОЛОТТІВЧАНИНА, ЯКИЙ УБИВ КОЛИШНЮ ДРУЖИНУ, ХОЧУТЬ ПОСАДИТИ ДОВІЧНО

 

Прoкурaтурa дoмaгaтиметься дoвічнoгo ув’язнення для заболоттівчанина, який убив кoлишню дружину тa нaмaгaвся вбити її чoлoвікa.

Наше здоров'я

Завантажити (PDF, Невідомий)

СВЯТО СЕЛА У ЗДОМИШЛІ

Розваги для дітей Троїсті музики ЗОШ с.Здомишель21 вересня, в день Різдва Пресвятої Богородиці, жителі села Здомишель святкували престольний празник та день села
Ще зранку вірян до молитви покликав церковний дзвін. Настоятель місцевого храму Різдва Пресвятої Богородиці отець Сергій тільки-но повернувся у рідні пенати: