Зворотній зв`язок

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha


Відгуки (6) на «Зворотній зв`язок»

  1. Ваня коментує:

    Доброго дня. Чому у газеті "Ратнівщина " не надруковано про Кортеліських злодюжок які обкрадають район, про ДТП у Проході, про бійки в барах?

  2. Oleg коментує:

    Читаючи вашу газету розумієш,що ви і на сьогодні є «Червоним прапором»,котрий вірою і правдою служить владі.

  3. Oleg коментує:

    Підніміть свої сідниці та з'їздіть подивитись на мегааферу з будівнитцтвом пункту пропуску «Гута».Бажаю приємної поїздки по метровим ямам,на ділянці Заболоття-Гута.

  4. таня коментує:

    поцікавтесь в заболоттівській громаді чи дійсно всі працівники сільських рад працевлаштовані особливо секретарі?адже саме працевлаштовання всіх звучало так солодко в передвиборчих обіцянках.

  5. Ольга коментує:

    Болить душа за діток,які начебто й мають «матерів»,але залишаються без уваги бо мами п'ють ще й при цьому получають малозабезпечену допомогу.Куди дивляться сільрада,відповідні служби,невже нікому не потрібні неблагополучні,де матір п'є і гуляє?Завітайте у ТУР,буде про що написати.

  6. Кіра коментує:

    В Самарівській громаді «безпредел». Човпуть, що хочуть! Дорога тільки заступнику, а решта хай ноги ламають!! Групу в садочку закривають! Відвідуваність мала, а те, що в спальні +8 то нікого не цікавить! От вам і ОТГ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>