ДОПОМОЖІТЬ БАТЬКАМ ПОСТАВИТИ НА НОГИ СИНА, А ДІВЧИНІ – КОХАНОГО

31673974_2060442350945900_4040969899156750315_nПотребує допомоги 27-річний Іван Фісюк із села Залухів

Влітку 2017 року він отримав важку травму – перелом п’ятого шийного хребця з пошкодженням спинного мозку. Медики врятували життя Іванові: операція була надскладною, лікування довготривалим, але ноги досі залишаються паралізованими.

Після довготривалого відновлення у реабілітаційному комплексі «АГАПЕ» у лютому 2018 року, майже через рік з моменту травмування, Іван зміг самостійно сидіти та їсти з допомогою спеціального фіксатора. Молодий хлопець має реальні шанси стати на ноги. Пройшов реабілітацію у Львівському військовому госпіталі. Вартість реабілітаційних заходів становила 650 гривень за один день. Лікування тривало два тижні. Не- байдужі люди відгукнулися тоді на збір коштів, адже родина уже витратила на лікування усі свої збереження. На картку надійшло 16 000 гривень.

31698798_2061607944162674_796812550481117184_nРеабілітація у Львові закінчилася, Іван зараз вдома, у рідному селі. Результати лікування втішають. Іван почав краще втримувати рівновагу, розвинув окремі навички, які втратив унаслідок травми. Хлопець щодня старанно виконує вправи та при- значення реабілітологів і лікарів.

13 травня у Залухів до Івана приїжджав лікар-рефлексотерапевт з Києва, який провів діагностику і призначив курс лікування на червень. Оплата за один сеанс такої терапії становить 450 гривень, а на два сеанси у день потрібно 900.

— 1 серпня минулого року Ваня з друзями відпочивав у нас на місцевому каналі, — розповідає Оля, дівчина Івана. — За слова- ми друзів, він невдало пірнув. Мене поряд під час трагедії не було. Хлопці викликали із Межиситя «швидку», яка доставила коханого спочатку в центральну районну лікарню, а потім — у нейрохірургічне відділення обласної клінічної лікарні. 2 серпня йому зробили операцію, а через місяць була перша і успішна реабілітація у неврологічному відділенні центральної районної лікарні. Івана лікував завідуючий відділенням Валентин Краснюкевич, який, як і лікар з Києва, сказав, що все буде добре, про- сто потрібен час. Іван не падає духом і вірить, що скоро одужає і стане на ноги. Нещасний випадок змінив все його життя. Але він у нас сильний, завжди на- лаштований позитивно. Це мене, рідних, друзів дуже радує! Іван обов’язково одужає! Ми віримо у це! Найголовніше, що вірить і сам Іван! Хочемо їхати в село Боратин у реабілітаційний центр «АГАПЕ». Вартість перебування в приватному центрі — 1 000 гривень за добу. Курс реабілітації — місяць. Сума витрат нам не під силу, становитиме 30 000 гривень. Звертаємось до усіх, хто може і хоче допомогти Іванові!

Ми обов’язково разом подолаємо труднощі, надіслані до- лею. Не можна здаватися, потрібно вірити! Я його кохаю, він – сенс мого життя, моє все. Друзі не відвернулися, допомагають, з боку наших батьків маємо неабияку підтримку. У мене є ще дві менші сестрички. У Вані старша сестра. У майбутньому хочемо офіційно поєднати свої долі і обов’язково будемо щасливими!

Олі двадцять років, навчається у Луцькому педагогічному коледжі. До травми молоді люди зустрічалися більше двох років, а разом уже три. Кажуть, що це було кохання з першого погляду. Оля – як янгол-охоронець для Івана. Їхні стосунки – це приклад справжнього кохання, якому немає ніяких перешкод. Вони є взірцями для молодих людей, які планують створити свої сім’ї, для подружніх пар, адже, щоб мати міцну сім’ю, треба, насамперед, ставитися з повагою та підтримувати один одного у будь-яких життєвих ситуаціях. Дай, Боже, їм витримки і мужності здолати усі негаразди!

Якщо у вас, шановні читачі районної газети, є бажання і можливість допомогти цьому сильному духом молодому чоловікові, кошти можна пере- казати на картку (ПриватБанк): 4149 4978 4766 2717 Сидорчук Ольга Миколаївна. Ваш благодійний внесок буде значною підтримкою, адже Іванові потрібно проходити ще не один курс реабілітації.

Леся ГРІНЧУК

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>