УКРАЇНЕЦЬ ВІЗ В УКРАЇНУ КОНТРАБАНДОЮ... САЛО

салоВолинські митники на посту Ягодин за результатами сканування рейсового автобуса вилучили у пасажира півтонни сала

Волинські митники на посту Ягодин під час митного огляду рейсового автобуса «Хелм-Шацьк» виявили в одного з пасажирів незаявлений при усному опитуванні та не вказаний у декларації товар, а саме: 23 пакунки свинячого сала, загальною вагою 540 кг. Своїми діями громадянин порушив порядок ввезення продуктів харчування на митну територію України одразу за кількома статтями Митного Кодексу.

Сало було приховане від митного контролю у ніші спального відділення автобуса та в конструктивних порожнинах багажного відсіку. Його виявили за допомогою скануючої системи РАПІСКАН. Вартість вилученого товару, який підлягає конфіскації, — 8748 гривень.

Ще стільки ж мешканець Житомирщини заплатить у вигляді штрафу, який у таких випадках призначається на підставі статті 483/1 Митного Кодексу України у розмірі 100 відсотків вартості предмета порушення.

Волинська митниця ДФС

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>