РАТНІВСЬКА РПО «ВО «БАТЬКІВЩИНА» ПІДБИВАЄ ПІДСУМКИ І ВИЗНАЧАЄ ПРІОРИТЕТИ!

Дехто може сказати, що партійна організація, а, тим більше, фракція у районній раді із членів «ВО «Батьківщина», повинна звітувати перед виборцями, які своїми голосами, підтримкою надали членам партії право представляти їх інтереси у місцевій раді. Формально вони будуть праві. Але, на наш погляд, нехай звітують ті партії, ті фракції, які за всю каденцію жодного разу не згадували про своїх виборців та начисто забули про них, про обіцянки, лозунги «покращити життя простим українцям вже сьогодні», «жити по-новому», без хабарів, корупції тощо. Та й, в принципі, вони не приховували і не приховують своїх намірів, що виборець їм потрібен на місяць-другий перед виборами, щоб було кому «навішати лапші»  у формі обіцянок, а згодом забути  про нього до чергових, позачергових, проміжних виборів тощо. Хто з вас, шановні громадяни, чує про ударів, фронтів, бпп чи бмп? В одній  абревіатурі «чорт голову зверне». За п'ять років хтось чув про якусь роботу із їх сторони, намагання відстояти законні права своїх громадян? Правильно, ніхто.

Але за місяць-півтора до виборів почуєте. Вискочать, «як Пилип із конопель», і будуть, як «птахи щастя», волати «вибери мене, вибери мене». Але це так, до слова.

Ми, фракція «ВО «Батьківщина» у районній раді за декілька місяців до закінчення каденції підбиваємо підсумки своєї щоденної роботи.

Постійні звіти цієї роботи і саму роботу кожного місяця вис-вітлювала районна газета «Ратнівщина». Одних тільки депутатських запитів, звернень і в інших формах вимог до влади, до правоохоронних органів з конкретними пропозиціями в економічній сфері і на захист особистих інтересів громадян було озвучено  депутатами  фракції «ВО «Батьківщина» за п'ять років нашої роботи не одна сотня. Депутати нашої фракції розробили ряд конкретних програм на допомогу жителям сіл  і селищ, які прийняті радою і на які виділені кошти! Це програма електрифікації новозбудованих вулиць населених пунктів району, на яку були виділені кошти із районного бюджету, це програма підтримки одноосібних селянських господарств за здану на забій худобу, в якої виявлено лейкоз. Кошти на цю програму щороку виділялися із бюджету, в тому числі й нинішнього року.

Депутатська фракція «ВО «Батьківщина» на початку своєї каденції відкрила громадську приймальню, яка діє і до сьогодні. З одноосібними і колективними зверненнями до громадської приймальні та особисто до депутатів фракції «ВО «Батьківщина» звернулося за майже п’ять років нинішньої каденції більше півтора тисячі громадян. І можу авторитетно заявити, що жодне звернення не залишилося без уваги, реагування і вирішення тих чи інших питань, які зачіпають практично всі сфери суспільного життя району. Зрозуміло, що левова частка проблем у ваших зверненнях  торкається соціальних питань, пенсійних, у сфері пасажирських перевезень, оформлення права власності на майно, обліку в центрі зайнятості та багатьох інших.

Хочу зазначити, задля констатації, що депутати районної ради працюють на громадських засадах, жодної оплати за свою роботу вони не отримують. Ми також абсолютно розуміємо,  хто  захищає і хто буде захищати ваші інтереси у районній раді, залежить виключно від вас, шановні громадяни!

Через декілька місяців – знову чергові вибори до місцевих рад. І ви знову постанете перед вибором. Верховна Рада України вже прийняла новий закон про місцеві вибори. З ним ви ознайомитеся дещо пізніше.

На сьогодні «ВО «Батьківщина» формує, оновлює свою команду з активних, патріотично налаштованих, громадян, які бажають спробувати свої сили у роботі представницького органу, в тому числі і підприємців, активістів, учасників громадського руху. Ми готові до співпраці із такими людьми.

Повторюся: ми абсолютно свідомі того, хто буде представляти ваші інтереси у районній раді, це виключно ваш вибір.

Хочу тільки звернутися до вас із таким. Місцеві вибори – це вибори не до Верховної Ради. Тут є певна специфіка. Кандидатами будуть чиїсь брати, свати, куми чи просто родичі. Коли будете робити вибір, пам’ятайте, що брата, свата чи родича краще пошануйте за столом, а депутатами обирайте тих кандидатів, які дійсно протягом декількох років на громадських засадах будуть по справжньому захищати ваші законні інтереси.

І на останок декілька важливих тем, які наша команда вважає для себе пріоритетними у своїй діяльності. Підтримавши наші ініціативи, спільно відстоюватимемо: жорстку, прозору  і публічну владу; жорсткий контроль за використанням лісових ресурсів і корисних властивостей надр; конкурсних кадрових прозорих призначень у сфері освіти, охорони здоров'я і культури тощо.

Ми не говоримо. Ми – працюємо постійно.

Володимир ЯРМОШУК,

депутат фракції «ВО «Батьківщина» в районній раді

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>