Головний критерій — праця на благо людей

Місцеві вибори вже в минулому. Територіальна виборча комісія підбила підсумки, оголосила переможців. Відбулася перша сесія новообраної ради, на якій обрано голову і заступника на чергову каденцію роботи районної ради.

Вляглися пристрасті і вщухають дискусії післявиборного періоду. Настає час подякувати виборцям свого округу за довіру та підтримку. Разом з тим хочу зупинитись на деяких нюансах у роботі депутата ради і пріоритетах подальшої діяльності.

Зважаючи на повноваження, які  надані депутатові законодавством, головним пріоритетом у своїй роботі старався вбачати вирішення питань, з якими зверталися громадяни як в особистих, так і колективних зверненнях, а їх було за минулу п'ятирічну каденцію не одна сотня. Такі звернення давали мені можливість не тільки захищати законні права і інтереси виборців, але і на-діляли мене знаннями і досвідом. Звернення вже почали надходити не тільки від громадян свого округу, а з багатьох населених пунктів району. Можу запевнити, що жодне звернення, звідки б воно не надійшло, не залишилося без уваги і конкретного вирішення  проблем, з якими зверталися люди. Зрозуміло, що позитивний результат звернення залежить не тільки від мене, а і від керівників установ, підприємств і організацій, до яких доводиться звертатись при вирішенні тієї чи іншої проблеми. Я їм всім щиро дякую за співпрацю, за розуміння, терпіння і увагу під час минулої каденції. Особлива подяка працівникам управління соціального захисту. Я свідомий їхніх проблем, адже сьогодні вони мають сотні відвідувачів щоденно. Але жодного разу коли я звертався особисто чи по телефону, мені не було відмовлено в консультації чи роз'ясненні, посилаючись на зайнятість. Надіюсь і в майбутньому на таке ставлення.

Пріоритетом своєї подальшої роботи як депутата районної ради, ще крім тих, які озвучив вище, фракції «Батьківщина», новообраних колег і новообраного голови, вбачаю  у виведенні роботи районної ради, комунальних і держпідприємств, правоохоронних органів, а особливо в контексті зміни функцій і назви, у площину публічності, прозорості і контролю.

З цього приводу в найкоротший термін усі комунальні, державні і правоохоронні відомства повинні відкрити власні інтернет-сайти, де щотижнево звітувати про зареєстровані заяви про правопорушення і проведену роботу про них, видані санаторні путівки, штатні і бюджетні розписи, рух бюджетних коштів, санітарні чи головні рубки тощо. Це один із ключових моментів прозорості! Робота над конкретними інвестиційними проектами, виведення в законодавче поле використання корисних властивостей надр, вторинних лісових ресурсів, рекреаційних можливостей району, активне включення органів ради у роз'яснювальну роботу щодо централізації, де основним наголосом повинно бути виключно добровільне бажання до об'єднання, але роз'яснення, роз'яснення і роз'яснення. Реальна увага до сімей, які втратили батьків чи дітей у цій неоголошеній війні з агресором.

Ось загальні напрямки, по яких на мій погляд, повинна працювати новообрана ра-йонна рада.

Своїм виборцям повідомляю, що тримаю на контролі якість освітлення на «новому селі» в селі Доманове. Є попереднє розуміння керівництва Ратнівської філії ПАТ «Волиньобленерго», що його значно треба покращити, і вже такі роботи розпочинаються. Є хороша новина щодо злощасного трансформатора на подвір'ї В. Борзовець у селі Датинь. Отримав офіційне повідомлення  від керівництва філії, що він буде перенесений за кошт організацій у першому кварталі наступного року. Будемо вірити. Залишаємо на контролі.

З повагою – В. Ярмошук,

депутат районної ради від ВО «Батьківщина»

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>