Депутати Ратнівської районної ради від "ВО «Батьківщина» звітують

Для захисту законних прав та інтересів деяких категорій громадян ми підготували наступне:

  1. Звернення до наших колег – депутатів обласної ради щодо аналогічного звернення до Кабінету Міністрів і Верховної Ради з вимогою передбачити кошти під час внесення змін до бюджету на видатки для компенсації перевізникам пільгового перевезення громадян.
  2. Звернення до своїх колег з обласної ради від ВО «Батьківщина» передбачити в обласному бюджеті кошти для нашого району на компенсацію безоплатного харчування учнів 1-4-их класів.

Депутати від ВО «Батьківщина» вкрай стурбовані ситуацією, яка склалась в Кортеліській середній школі з обігрівом приміщення школи та садочка. Кардинально там вирішить ситуацію тільки від'єднання амбулаторії від котельні школи. Ми докладемо всі зусилля, щоб такі роботи відбулися вже в цьому році. Будуть задіяні кошти як з районного, так і з обласного бюджету.

Наш пріоритет — це вирішення проблем своїх громадян. Не буду їх всіх перелічувати, назву лише, на мій погляд, декілька головних. На  2016 рік депутати Верховної Ради «забули» закласти до бюджету кошти для компенсації перевізникам  за пільгові перевезення громадян для жодної пільгової категорії.

Друга, не менш важлива «новація»  від Верховної Ради — це позбавлення у цьому році безоплатного харчування учнів перших-четвертих класів. Рівень дотацій та субвенцій, які надійшли до нашого району (нагадую, що це більше 90% всього нашого бюджету), ледь-ледь забезпечує мінімальний фінансовий рівень захищених статей видатків бюджету, хоча для педагогів району в питанні заробітної плати не всі норми забезпечені в повному обсязі. Вже навіть не говориться  про якийсь розвиток, хоча б у соціальній сфері.

Зрозуміло, що депутати районної ради не можуть впливати напряму на прийняття рішень Верховною Радою. Але депутати Рат-нівської районної ради від ВО «Батьківщина» не сидять, склавши руки.

Вже стало традицією для Верховної Ради приймати бюджет в останні дні перед новим роком, та ще й посеред ночі. Бюджет на 2016 рік був прийнятий…о четвертій годині ранку! Багато положень до бюджету було прийнято, або внесено поправки, уже під час голосування у залі «з голосу» депутатів. А тому ми, депутати районної ради від партії ВО «Батьківщина», з нетерпінням очікували остаточну редакцію бюджету з правками і за підписом Президента. Адже разом із бюджетом було прийнято багато змін у діюче законодавство, які стосуються соціального захисту громадян і які ми, депутати районної ради, зобов'язані враховувати при прийнятті районного бюджету.

Для тих, кому цікаво, пояснюю, що дохідна частина районного бюджету більше ніж на 90% складається із дотацій та субвенцій державного бюджету.

Коли «нічний» бюджет було оприлюднено, то там виявилося багато для простих громадян «сюрпризів».

Володимир Ярмошук,

депутат Ратнівської районної ради від "ВО «Батьківщина»

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>