«БАТЬКІВЩИНА» ЗМІЦНЮЄ ДЕПУТАТСЬКУ ВЕРТИКАЛЬ

Днями у Львові відбулися навчання депутатів обласних, міських та районних рад трьох областей – Волинської, Львівської та Тернопільської. У них узяли участь більше як 60 депутатів фракцій «Батьківщина» обласної, міських та районних рад від Волинської області, Віталій Бірук та Сергій Куш – від Ратнівської районної ради. 

Мета заходу – зміцнювати депутатську вертикаль, щоб тіснішими стали контакти обранців територіальних громад з парламентарями, що входять до фракції «Батьківщина» Верховної Ради, та керівництвом партії. На думку народних депутатів Сергія Соболєва та Вадима Івченка, які взяли участь у прес-конференції «Бідність громадян вбиває державу», зміни, започатковані у Верховній Раді, тоді будуть результативними, коли їх підтримають обранці територіальних громад і наполегливо працюватимуть, аби втілити в життя. «Батьківщина» має широке представництво в органах місцевого самоврядування, тому важливо вибудувати єдиний механізм співпраці депутатів усіх рад.

Бюджетна та соціальна політика, аграрні, зокрема, земельні питання, децентралізація, реформи місцевого самоврядування та житлово-комунального господарства, формування тарифів і робота ОСББ – такі проблеми обговорювали учасники секційних засідань, у яких узяли участь також експерт із соціального захисту Андрій Павловський, екс-міністр житлово-комунального комплексу Олексій Кучеренко, колишній заступник міністра фінансів Володимир Матвійчук, виступ якого особливо був важливим для обранців громади, оскільки дав ключ до розв’язання бюджетних проблем.

Віталій БІРУК,

голова Ратнівської районної партійної організації ВО «Батьківщина», депутат районної ради

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>