ЗАМІНИЛИ ПАМ’ЯТНИК АФГАНЦЮ У ВЕЛИМЧІ

14 квітня у селі Велимче на могилі учасника бойових дій в Афганістані Петра Кагана, який помер вже у мирні дні, замінили пам’ятник і освятили його. Ця ідея виникла ще 26 лютого. Саме того дня відбувався турнір із волейболу в пам’ять про загиблого в Афганістані учасника бойових дій Миколу Заліпу. Після змагань члени районної організації УСВА разом з сільським головою с. Велимче Анастасією Павлович відвідали могили та поклали квіти Миколі Заліпі і уже померлим у мирний час афганцям Петру Кагану та Миколі Кагану. Там же і виникла ідея замінити пам’ятник Петру Кагану, адже близьких родичів у нього майже не залишилося.

Уже наступного дня члени правління організували збір коштів. А перед Пасхою новий пам’ятник уже стояв на могилі афганця. Тож щира подяка голові первинної організації УСВА с. Велимче Олександру Літвіновичу, який, не шкодуючи свого часу, збирав кошти, та усім жителям села Велимче, які не залишилися осторонь благородної справи. Свій внесок зробила і районна організація ветеранів Афганістану.

Сергій ФІЛІПЧУК,

голова районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>