ДО УВАГИ СТРАХУВАЛЬНИКІВ!

Ратнівська ОДПІ повідомляє, що із 30 квітня 2015 року набув чинності наказ Міністерства фінансів України від 14 квітня 2014 року № 435. Ним затверджено Порядок формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.
Зокрема, передбачено, якщо у страхувальника кількість застрахованих осіб не перевищує п'яти, Звіт до фіскальних органів дозволено надсилати поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення. У такому випадку страхувальник зобов'язаний здійснити таке відправлення на адресу відповідного фіскального органу не пізніше, ніж за десять днів до закінчення граничного строку подання Звіту. Така звітність вважається поданою в день отримання відділенням поштового зв'язку від платника єдиного внеску поштового відправлення із звітністю.
Крім того, підприємці, які не використовують працю фізичних осіб на умовах трудового договору або на інших умовах, передбачених законодавством, Звіт за найманих працівників не подають.
Водночас, фізичні особи-підприємці та особи, які провадять незалежну професійну діяльність, зобов'язані подавати самі за себе Звіт, незалежно від того, чи ведуть вони підприємницьку діяльність, крім фізичних осіб-підприємців на спрощеній системі оподаткування, які є пенсіонерами за віком або інва-лідами та отримують відповідно до закону пенсію за віком або соціальну допомогу.
Також затверджено нову форму Звіту про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування до фіскальних органів, який подається вперше з 1 червня 2015 року (тобто зі звітності за травень поточного року).
Зверніть увагу! Звітність з єдиного внеску за квітень 2015 року подається за старою формою, затвердженою наказом Міндоходів України від 9 вересня 2013 року № 454.
Ратнівська ОДПІ ГУ ДФС у Волинській області

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>