“ВИБІР КРАЇНИ” — 2020 – “РАТНІВСЬКИЙ АГРАРІЙ”

40A59CB5-1DF5-47F3-B18D-CC243164BC8E-1024x768

СТОВ «Ратнівський аграрій», яке успішно функціонує на теренах нашого краю уже десятий рік, за підсумками минулого року потрапило до рейтингу кращих компаній України. Товариство удостоєне і нагороджене національною премією «Вибір країни»-2020, що підтверджує його високі досягнення  за показниками прибутковості, зростання прибутку, фінансової стійкості і місця компанії на ринку.

Варто сказати, що  аналітики премії «Вибір року» щороку  рейтингують більше 200 000 підприємств  по більше ніж 150 категоріях діяльності на національному та регіональному рівні.  І ця нагорода вручається тільки одній компанії в кожному виді діяльності. Тож ця премія – це висока оцінка роботи всього колективу СТОВ «Ратнівський аграрій».

Нагадаємо, що СТОВ «Ратнівський аграрій»  -  це  високорозвинений потужний і зразковий сільгоспвиробник у галузях тваринництва (племінний завод з розведення великої рогатої худоби м’ясного напрямку) і рослинництва не лише в області, а і України в цілому, що й засвідчує премія «Вибір року».

Товариство  розпочало свою діяльність у серпні 2011 року і працює на  території колишніх чотирьох районів Волині: Ратнівського, Старовижівського, Ковельського та Турійського, які тепер входять до укрупненого Ковельського району.

Товариство ввело до сільгоспвиробництва більше 10 тисяч гектарів орендованих земель, на  яких працює, застосовуючи   сучасні технології землеробства,  вирощує кукурудзу, ріпак, сою, жито, овес, одно- та багаторічні трави та інші культури з внесенням під посів органічних добрив, які отримує за рахунок розвитку галузі тваринництва.

А утримується на підприємстві більше 2000 голів племінної великої рогатої худоби п’яти м’ясних порід: лімузин, шароле, абердин-ангус, поліська та волинська. Відгодівлю худоби тут здійснюють шляхом безприв’язного утримання з використанням власновирощених екологічно чистих кормів без застосування в раціон стимуляторів росту та інших неорганічних елементів. Спеціалісти проводять цілеспрямовану селекційно-племінну роботу по покращенню якості стада, створенню нових генетичних ліній. І саме за розведення великої рогатої худоби товариство неодноразово, щорічно нагороджується золотими медалями Кабінету Міністрів України, має й чимало інших нагород та визнання на різних рівнях.

Як же спрацювало  сільськогосподарське товариство «Ратнівський аграрій» у 2020 — розмова  з  його директором  Валентином Бебесом.

—   У минулому році,  як і щороку, підприємство досягло позитивних економічних результатів діяльності і має перспективи у подальшому розвитку,  продовжує  робити значний вклад у економіку держави, соціально-економічний розвиток регіону та місцевих громад, на територіях  яких працює. На підприємстві зайняті у виробництві сільськогосподарської продукції  більше 200 осіб, яким вчасно виплачуємо винагороду за нелегку працю.  У минулому році виплатили таких доходів близько 25  мільйонів гривень, а всього за період діяльності майже 121 мільйон гривень, що на сьогодні в середньому  на одну особу становить більше 10 тисяч. Крім того, варто зазначити, що населенню, яке здало «Ратнівському аграрію» земельні паї в оренду,  у минулому році сплачено близько 16 мільйонів  гривень орендної плати, сільським радам за оренду невитребуваних паїв  -  близько  2 мільйонів гривень. В цілому  за період  діяльності підприємством  сплачено до бюджетів усіх рівнів понад  62 мільйони гривень  податків, не враховуючи податку на додану вартість.

Ці цифри переконливо засвідчують, що підприємство працює та розвивається. А номінація «Вибір країни» – це стимул працювати та бути кращим,  аніж вчора,  це усвідомлення кожного працівника, від ТОП-менеджменту до простого робітника, що його вклад є неоціненним у розвиток підприємства.

— Валентине Васильовичу,   вже розпочався сіль-
ськогосподарський рік 2021. Які наміри?

— Сільськогосподарський 2021 рік для нас розпочався ще з минулої осені. Під урожай 2021 року підприємство засіяло у минулому  році майже 4,5 тисячі гектарів озимих культур. Наразі проводяться  роботи по підготовці посівних площ під  ярі культури та розпочато посів  ярих культур. На сьогодні посіяно 243 гектари вівса. А взагалі в намірах здійснити посів  ярих культур на площі близько 4,3 тисячі гектарів.

-  Як вплинула коронавірусна  ситуація в світі та Україні  на  діяльність товариства?

— COVID-19 — це глобальний виклик, немає таких країн — розвинених  чи тих, що розвиваються, — які не зазнали б економічних втрат. Ми усі сподіваємось, що пандемія коронавірусу колись закінчиться — хоч би скільки «хвиль» спалахів цьому передувало, але все-таки  наслідки тривалого локдауну ми спостерігатимемо упродовж багатьох наступних років. Проте нам  в умовах пандемії  вдалось віднайти внутрішні резерви нашого колективу, прийняти нестандартні  та, на мою думку, ефективні рішення, що дало  можливість оптимізувати виробництво та працювати динамічніше, а в результаті розширити ринки збуту та сформувати довірливі відносини з новими партнерами в Україні.

— Валентине Васильовичу, окрім визнання, що СТОВ «Ратнівський аграрій» є кращим підприємством в Україні,  що ця премія дає підприємству?

— Унікальність  премії в тому, що переможець разом зі званням  кращого підприємства країни отримує від партнерів премії комплекс маркетингових заходів для популяризації компанії на ринку. Статус найкращого підприємства в галузі позитивно впливає не тільки на вибір споживачів, а й сприяє розвитку відносин з діловими партнерами, до прикладу, при експорті продукції або при укладанні стратегічних угод.

Медаль «Вибір року» — атрибут успішного бренду, який безпомилково впізнають мільйони українців. Це символ довіри споживачів та переконливий доказ професіоналізму всіх, хто вкладає сили та хист у розвиток бізнесу в Україні.

— Успіхів і процвітання  СТОВ «Ратнівський аграрій» й надалі!

Валентина БОРЗОВЕЦЬ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>