Селищний бюджет на 2018 рік прийнято

25.12.2017 року відбулося ІІ засідання 16 сесії селищної ради, на якому було розглянуто декілька питань. Найважливішим було прийняття бюджету селищної ради на 2018 рік. Крім того, були внесені зміни у рішення сесії від 17.01.2017 року № 10/3 «Про селищний бюджет на 2017 рік», затверджена структура та загальна чисельність апарату ради та  дитячого ясел-садка № 1 на 2018 рік. Передано майно на баланс Ратнівського ВУЖКГ. Затверджені розпорядження селищного голови, видані у міжсесійний період. Надана нецільова благодійна допомога громадянам смт Ратне на лікування.

Відповідним рішенням були звільнені від сплати земельного податку на 2018 рік органи державної влади та органи місцевого самоврядування, органи прокуратури, суди всіх рівнів, органи Міністерства внутрішніх справ, органи Державної служби з надзвичайних ситуацій, органи Служби безпеки України, органи Державної прикордонної служби України, військові формування, утворені відповідно до законів України, Збройні Сили України та установи і організації, які повністю утримуються   за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів, навчальні заклади, заклади  культури, науки, охорони здоров'я, соціального захисту, фізичної культури та спорту, які повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів.

Наш кор.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>