РАТНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЗМІНИЛА АДРЕСУ

З 15 березня Ратнівська селищна рада змінила свою адресу і знаходиться тепер у приміщенні колишньої райдержадміністрації. Райдержадміністрація ж функціонує лише до 1 квітня і то лише в одній особі – головного бухгалтера, 17 березня були звільнені, за винятком бухгалтера, останні її працівники. Щодо районної ради, то вона припинила своє функціонування ще 22 лютого.
Кабінет голови Ратнівської селищної ради Віталія Бірука — кабінет колишнього голови райдержадміністрації. У селищній раді працює постійний відділ центру надання адміністративних послуг, де мешканці не лише Ратного, а й всієї Ратнівської громади можуть отримати всі необхідні послуги з призначення субсидій, пільг, реєстрації майна, прописки і багато іншого. І хоча після великого скорочення працівників управління соціального захисту населення працює у складі одинадцяти чоловік, та тут призначають різні пільги та допомоги. А ось прийом громадян для отримання субсидій, пільг та державної допомоги проводиться в Центрі надання адміністративних послуг.
У селищній раді створені і працюють також відділи правового та кадрового забезпечення; землекористування, кадастру та екологічної безпеки; економіки та регіонального розвитку; бухгалтерського обліку та господарського забезпечення; сектор аналітики та загального контролю. А також управління гуманітарної політики (юридична особа публічного права), яке включає відділ освіти, сектор культури, молоді, спорту та туризму і централізовану бухгалтерію; та фінансовий відділ (юридична особа публічного права).
У колишньому приміщенні селищної ради залишилась рада ветеранів та Ратнівсткий сектор ДУ «Центр пробацій», який працює з правопорушниками без ізоляції їх від суспільства.
Валентина БОРЗОВЕЦЬ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>