НА КИЛИМІ — БОРЦІ

спорт спорт1 спорт2

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

14-15 жовтня у Ратнівській ДЮСШ проходили змагання із вільної боротьби.

Паралельно відбулися змагання – чемпіонат Волинської області серед юнаків та дівчат 2002—2004 року народження та турнір з вільної боротьби, присвячений пам’яті нашого земляка, у минулому тренера ДЮСШ, вчителя фізкультури смт Заболоття  Миколи Свіржевського, вікова категорія 2005—2010. Всього усіх учасників було 208 – 123  учасники чемпіонату області  і 85 учасників турніру.

Чемпіонами області  стали ратнівчани Катерина Шумейко (до 34 кг), Тимур Карпук (32 кг), Анатолій Захарчук (35 кг), тренер Сергій Мілєхін. Ці діти поїдуть на чемпіонат України. Другі місця у нелегкій боротьбі  вибороли Павло Карпук (47 кг), Олександр Данилюк (66 кг), Даша Кушпетюк (44 кг), Анастасія Стрельнікова (52 кг), Валерія Пінкевич (57 кг). Треті  – Даниїл Ващук (42 кг), Павло Корпач (53 кг), Роман Брилюк (59 кг), Тетяна Швек (30 кг).

У турнірі пам’яті Миколи Свіржевського чемпіонами стали Ілля Михалевич (до 25 кг), Артем Данилюк (32 кг), Дмитро Оніщук (38 кг), Максим Пінкевич (до 60 кг), Вікторія Мостепанюк (28 кг), Вероніка Панасюк (32  кг). Другі місця вибороли Дем’ян Селюк (23 кг), Назар Літвінчук (27 кг), Юрій Іванюк (32 кг), Мирослав Корнелюк (38 кг), Богдан Хозей (60 кг), Євгенія Хоцевич (28 кг), Дарина Ракубовчук (32 кг). Треті місця – Костянтин Хабовець (23 кг), Давид Коваль (27 кг), Іван Чесак (29 кг), Назар Брей (35 кг), Ярослав Пословський (35 кг), Андрій Корецький (38 кг), Назар  Смітюх (60 кг), Дарина Площенко (28 кг), Поліна Горбач (32 кг).

У чемпіонаті Волинської області Ратнівська ДЮСШ зайняла загальнокомандне третє місце.  Перше місце – Ковельська, друге – Іваничівська.

Переможців та призерів чемпіонату нагородили медалями та грамотами. Переможці турніру пам’яті Миколи Свіржевського отримали кубок, а призери – медалі та грамоти.  Урочисто вручали нагороди головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Микола Царук, директор спортивної школи Олег Повх.  На змаганнях був присутній голова районної ради Михайло Макарук. Він висловив побажання, щоб турнір став всеукраїнським. Пообіцяв, що зробить усе можливе, щоб виділити кошти – 150 тис. гривень — на придбання килима для боротьби та підсумкового табло.