БРОНЗОВІ ПРИЗЕРИ

бронзові призери23-25 лютого у м. Володимирі-Волинському  відбулися баскетбольні  змагання чемпіонату області серед юнаків 2001 р. н. і молодших за програмою Спортивних ігор школярів Волині у 2018 році. У змаганнях взяли участь 16 команд області. Ратнівська команда була складена з вихованців  ДЮСШ.  Команди спочатку змагались у чотирьох групах по 4 команди. Ратнівчани, впевнено перемігши команди Любомльського, Шацького та Володимир-Волинського райо-нів, вийшли до фіналу чотирьох команд, які боролись за призові місця.

У півфінальному матчі, поступившись досить сильній команді з  м. Каменя-Каширського, баскетболісти якого виступають у аматорській лізі області, наші земляки змагались у матчі за третє місце з командою м. Нововолинська. У досить запеклій та рівній грі фортуна посміхнулася вихованцям Ратнівської ДЮСШ –  32:31 на користь Ратного. А перше місце посіли вихованці «Волиньбаскета» з м. Луцька, впевнено перемігши камінь-каширців. На змаганнях була ще одна команда з Ратнівського району – Заболоттівська ОТГ, яка також не пасла задніх, посівши у підсумку шосте місце.

Олег ПОВХ,

тренер команди

На знімку: бронзові призери Тарас Казак, Юрій Пась, Михайло Гудік, Михайло Лещук, Андрій Карманський, Андрій Коваль, Юрій Ятчук, Дмитро Жерж, Владислав Савчук, Назар Омелянчук