Борці Ратнівщини боротися вміють

БорціПідготовку до змагань борці Ратнівської ДЮСШ почали ще до початку навчального року. З початку вересня вони брали участь у  змаганнях різного рівня.

3-го вересня у м. Здолбунів, турнір пам’яті майстра спорту В. Г. Кайди, Анатолій Захарчук зайняв 3 місце у вазі до 29 кг. 1-2 жовтня Ратнівщина приймала гостей на четвертому Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби пам’яті М. В. Свіржевського. Нашим землякам не було рівних у 15-ти вагових категоріях з 17-ти категорій турніру. Перші місця завоювали Тимур Карпук (вага 26 кг.), Анатолій Захарчук (28 кг.), Дмитро Жуковський (30 кг.), Павло Карпук (35 кг.), Владислав Чак (38 кг.), Олександр Данилюк (46 кг.), серед старших юнаків: Дмитро Ленартович (вага 35 кг.), Юрій Ятчук (38 кг.), Назарій Кухарчук (47 кг.), Ігор Пословський (53 кг.), Василь Горнік (59 кг.), Максим Касьянов (73 кг.), Тетяна Миселюк (40 кг.), Аня Мосійчук (52 кг).

У відкритій першості ДЮСШ м.Рівного також маємо результат: Назарій Кухарчук виборов 2 місце, Василь Горнік – 3 місце.

16-17 жовтня відбувся чемпіонат Волинської області з вільної боротьби за програмою «Волинь спортивна 2015». Не було рівних хлопчачій команді — 5 чемпіонів з 10 вагових категорій: Дмитро Ленартович, Юрій Ятчук, Назарій Кухарчук, Василь Горнік, Максим Касьянов. Другі місця вибороли Андрій Котюх (35 кг.), Ілля Касьянов (66 кг.) Третіми стали Микола Панасюк (47 кг.), Ігор Пословський (59 кг). Команда дівчат була представлена на змаганнях лише трьома борчинями нашого району, які показали майже максимальний результат. Аня Мосійчук виборола перше місце (вага до 52 кг.), Тетяна Миселюк — друге (до 40 кг.), Альона Тусюк — друге (до 57 кг.). Загальнокомандне місце визначалося по 10-ти кращих результатах. Однакову кількість перших та других місць команда Ратнівщини набрала з командою Іваничівського району, по підрахунку третіх місць ми поступились і посіли третє місце у загальному заліку.

Шестеро наших вихованців були включені у збірну команду області для участі у чемпіонаті України з вільної боротьби, який відбувся у м. Бровари 28-31 жовтня.  Тетяна Миселюк виборола 9 місце, Юрій Ятчук — 12 місце.

Такий високий результат не був би можливим без підтримки батьків наших вихованців, завдяки яким ми мали змогу виїжджати на змагання. Василь Жуковський, Сергій Чак, Ігор Данилюк, Михайло Карпук, Михайло Касьянов, Сергій Брилюк приймали безпосередню участь у організації виїздів на змагання. Велика вам подяка від мене та від дітей.

Сергій Мілєхін,

тренер Ратнівської ДЮСШ

На знімку: учасники чемпіонату України Назарій Кухарчук, Василь Горнік, Аня Мосійчук, Дмитро Ленартович, Тетяна Миселюк, Юрій Ятчук