Вшанували дітей – цвіт і надію району – на традиційній районній новорічній ялинці

таланти таланти1 таланти2Гарне новорічне свято, багате на подарунки, вдячність і визнання, відбулося в районному будинку культури. Під час свята вшанували учнів, які показали високий рівень знань, захистили честь свого навчального закладу, стали переможцями районних та будуть учасниками обласних олімпіад, конкурсів та турнірів. А таких дітей мало що не сотня і, знаючи про їхні таланти, досягнення та успіхи, переймаєшся гордістю, які молодці!

На свято запросили також дітей-переселенців, школярів, які навчаються за індивідуальною формою навчання, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьків-ського піклування. Всі вони отримали солодощі, а переможці районних та учасники обласних олімпіад, турнірів, конкурсів ще й подарунки від районного відділу освіти, який і організував свято.

Зі святами насамперед їх щиро привітали ведучі Оксана Бірук та Дмитро Боровський, які представили поважних гостей свята: Михайла Макарука, голову районної ради, Світлану Юзепчук, керівника апарату райдержадміністрації, Валентина Андросюка, начальника відділу освіти. Гості щиро привітали дітей зі святами та здобутками, побажавши їм міцного здоров’я, успіхів у навчанні, добра, благополуччя, щасливого, хорошого дитинства, всіляких гараздів та миру в Україні, вручили подарунки та солодощі кращим із кращих талановитим і розумним нашим діткам.

Ну, хіба ж не будеш у захопленні – ведучі запрошували й запрошували на сцену юнаків та дівчат, зазначаючи їхні ус-піхи та досягнення. Ось вони:

МАТЕМАТИКА: Андрій Волинець (Ратнівська школа №2 – 11 клас) – переможець районних та обласних олімпіад з фізики, астрономії та математики, захищатиме честь району на обласній олімпіаді з математики, Дмитро Федорук (Ратнівська школа №1 — гімназія — 10 клас) – щорічний переможець районних та обласних олімпіад, турнірів з фізики та математики, буде захищати свою наукову роботу на секції «Математика» Малої академії наук, Наталія Лукашик (Ратнівська школа №2 – 9 клас) – бере участь у трьох обласних олімпіадах: з математики, фізики та російської мови, на обласному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т. Шевченка вже цьогоріч має перемогу – ІІІ місце, Марія Нінічук (Піски-Річицькі – 8 клас) – вперше буде брати участь в обласній олімпіаді, Аліса Лахтюк (Ратнівська школа №2 – 7 клас) – переможець районних олімпіад з математики та фізики,  в цьому навчальному році вже здобула ІІІ місце на обласній олімпіаді з математики ім. академіка М. Кравчука.

ФІЗИКА: Володимир Володько (Заліси – 11 клас) – виборов І місце на районній олімпіаді з фізики і вперше буде брати участь в обласній олімпіаді, Аліна Сукач (Ратнівська школа №2 – 10 клас) — буде брати участь в обласній олімпіаді з фізики, вона цьогоріч брала участь в обласних турнірах з правознавства, з фізики, де здобула індивідуальну перемогу і захищала честь області на Всеукраїнському турнірі юних фізиків у м. Суми, на якому команда «Хрестоносці» вперше виборола ІІ місце, Сергій Куничник (Гірники – 8 клас) – вперше буде відстоювати честь району на обласній олімпіаді з фізики, хоч на районному рівні у нього вже були перемоги.

БІОЛОГІЯ: Ангеліна Герасімова (Замшани – 11 клас) – в минулому році мала ІІІ місце в області з екології, а в нинішньо-му захищатиме честь району з біології, до речі, Ангеліна переселенка з Луганської області, Володимир Самарчук (Річиця — 10 клас) — братиме участь в обласній олімпіаді з біології, у минулому році виборов  ІІІ місце на цій олімпіаді, а на районному конкурсі ім. Т. Шевченка здобув І місце, Анастасія Штик (Ратнівська школа №1-гімназія – 9 клас) – вдруге братиме участь в обласній олімпіаді з біології, а Юлія Ярошук (Жиричі – 8 клас) – вперше.

ГЕОГРАФІЯ:  Михайло Макашин (Ратнівська школа №1–гімназія — 11 клас) – буде захищати честь району на обласній олімпіаді з географії, Михайло – прекрасний «турнірщик», у цьому навчальному році брав участь в обласних турнірах з біології, географії та фізики, на двох із них команди вибороли другі місця, Михайло буде захищати наукову роботу на секції «Географія» Малої академії наук, Анастасія Чернецька (Ратнівська школа №1 — гімназія — 10 клас) — бере участь в обласній олімпіаді з географії, брала участь в обласному турнірі з економіки, на якому команда здобула ІІІ місце, Катерина Макарук  (Ратнівська школа №2 – 9 клас) – брала участь в обласному конкурсі знавців рідної мови ім. П. Яцика, захищатиме честь району з географії, буде захищати свою наукову роботу на секції «Історичне краєзнавство» Малої академії наук, Вікторія Гурич (Ратнівська школа  №1 — гімназія – 8 клас) – торік Вікторія здобула І місце на обласній олімпіаді з математики, а цьогоріч спробує свої сили з географії.

ХІМІЯ: Володимир Бірук (Замшани – 11 клас) – у минулому році переміг на обласній олімпіаді з хімії, в цьому році також бере участь, Станіслав Бірук (Замшани – 10 клас) – захищатиме честь району на обласних олімпіадах з хімії та інформаційних технологій, два роки поспіль Стас виборює другі місця на обласній олімпіаді з хімії, брав участь в обласному турнірі з хімії, буде захищати наукову роботу на секції «Хімія» Малої академії наук, Юлія Ковальчук (Кортеліси – 9 клас) та Дарія Дудка (Замшани – 8 клас) – вперше братимуть участь в обласній олімпіаді з хімії.

ЕКОНОМІКА: Яна Семенюк (Ратнівська школа №1 — гімназія – 11 клас) – захищатиме честь району на обласній олімпіаді з економіки, у минулому році Яна мала ІІІ місце на цій олімпіаді, Денис Ліпич (Ратнівська школа №1 — гімназія – 10 клас) – братиме участь у двох обласних олімпіадах: з еконо-міки та екології, Денис брав участь у 3-х обласних турнірах: з географії, економіки та фізики – і всюди успішно.

ЕКОЛОГІЯ: Оксана Бриль (Здомишель — 11 клас) – вперше бере участь в обласній  олім-піаді з екології.

АСТРОНОМІЯ: Ольга Нікончук (Велимче – 10 клас) – вперше захищатиме честь району в області з астрономії, Андрій Літвинович (Велимче – 11 клас) – братиме участь у двох обласних олімпіадах: з астрономії та трудового навчання, торік Андрій мав перемогу в області з трудового навчання.

ІНФОРМАТИКА: Володимир Левчук (Видраниця – 11 клас) – братиме участь у обласних   олімпіадах з інформатики та інформаційних технологій, у минулому році завоював І місце на обласній олімпіаді з інформаційних технологій, Володя успішно брав участь в обласному турнірі юних географів (ІІ місце) та в обласному конкурсі юних інформатиків, аматорів комп’ютерної техніки (ІІІ місце), Микола Штик (Заброди – 10 клас) – вперше братиме участь в обласній олімпіаді з інформатики, Владислав Боровський (Заброди – 9 клас) – вперше бере участь і відразу ж у двох обласних олімпіадах: з інформатики та інформаційних технологій.

УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА: Тетяна Касянчук (Ратнівська школа №2 – 11 клас) та Ангеліна Дордюк (Кортеліси – 10 клас) – братимуть участь у обласних олімпіадах з української та російської мов, Тетяна брала участь в обласному турнірі юних правознавців, а у 9 класі мала ІІІ місце в області з російської мови, Ангеліна брала участь в обласному конкурсі ім. П. Яцика, Катерина Калінчик (Замшани – 9 клас) – другий рік бере участь в обласній олімпіаді з української мови, у минулому році мала ІІІ місце, а Ірина Мажула (Кортеліси – 8 клас) – вперше.

ІСТОРІЯ: Андрій Глущук (Заболоття – 11 клас) – відстоює честь району на обласній олімпіаді з історії, у минулому навчальному році виборов ІІІ місце на обласній олімпіаді з географії, Іванна Понурок (Прохід – 10 клас) – вже втретє бере участь в обласній олімпіаді з історії, у 8 класі завоювала  ІІ місце, Юлія Жолоб (Жиричі – 9 клас) – другий раз захищатиме честь району на обласній олімпіаді з історії, а Ярослав Октисюк (Самари-  Оріхові – 8 клас) – вперше.

ПРАВОЗНАВСТВО: Тамара Ковальчук (Жиричі – 11 клас), Іванна Аврамук (Заброди – 9 клас), Ангеліна Зек (Гірники – 10 клас) – вперше будуть брати участь в обласній олімпіаді з правознавства, Іванна ще й захищатиме свою наукову роботу на секції «Історія України» Малої академії наук.

АНГЛІЙСЬКА МОВА: Ірина Корнелюк (Ратнівська школа №1-гімназія – 10 клас) – другий рік бере участь в обласній олімпіаді з англійської мови, у минулому році мала ІІІ місце в області, Ірина Тусюк та Юлія Панасюк (9 та 10 класи цієї школи) — вперше.

ТРУДОВЕ НАВЧАННЯ: Антоніна Ковч (Ратнівська школа №1 — гімназія — 9 клас) та Андрій Павлович (Велимче – 9 клас) – вперше захищатимуть честь району на обласній олімпіаді з трудового навчання.

Привітали на святі також  учнів, які зайняли І місця на ра-йонних олімпіадах і які ще не беруть участі в обласних  олімпіадах: Дмитра Шамайла (Жиричі – 5 клас) –  з математики у 4 класі, Анастасію Сидорук (Самари-Оріхові – 5 клас) –  з української мови у 4 класі, Ярослава Глущука (Заболоття — 5 клас) -  з природознавства у 4 класі, Дмитра Кацевича (Залухів – 5 клас) та Назарія Свіржевського (Гута – 6 клас) –  з математики, Максима Ваконюка (Ратнівська школа №1 — гімназія – 7 клас) – з географії, Анастасію Куничник (Гірники – 7 клас) – з української мови, Юлію Лукашук (Ратнів-ська школа №1-гімназія — 8 клас) – з англійської мови, Тараса Федорука (Жиричі – 8 клас) – з інформатики, Ольгу Середу (Датинь – 8 клас) – з інформаційних технологій.

Приймали щирі вітання і подарунки переможці районних та учасники обласних конкурсів та змагань: Олена Дудкевич (Ратнівська школа №2 – 3 клас) – ІІ місце в області в Міжнародному конкурсі з української мови ім. П. Яцика, Вікторія Головій (Заболоття – 4 клас) – І місце в цьому конкурсі, Юлія Сідловська (Замшани – 5 клас) – ІІІ місце, Діана Євтушик (Тур – 8 клас), Ілона Середюк (Мельники-Річицькі – 9 клас), Марія Заліпа (Ратнівська школа №1-гімназія – 11 клас), Станіслав Дордюк та Софія Харлампович (Ратнівська школа №1 — гімназія – 6-7 класи) — брали участь в цьому конкурсі, а Софія ще й у конкурсі ім. Т. Шевченка, Максим Данилюк (Конище — 5 клас), Ольга Лахтюк (Замшани – 10 клас), Євгеній Октисюк (Самари-Оріхові — 11 клас) — брали участь у Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської молоді ім. Т. Шевченка, а Владислава Повх (Заброди – 6 клас) здобула у цьому конкурсі ІІ місце в області, Катерина Лахтюк (Видраниця – 8 клас) – третє, Артем Марков (Заброди – 10 клас) та Сергій Касянчук (Замшани – 11 клас) – брали участь в обласному конкурсі юних інформатиків, аматорів комп’ютерної техніки, Тетяна Миселюк та Юрій Ятчук (Ратнів-ська школа №2 – 8 та 9 класи) — у конкурсі з вільної боротьби зайняли І місця в області, Андрій Бурчак (Прохід — 8 клас) – ІІІ місце в області в конкурсі «Посміхнемось щиро Вишні».

Отримали вдячність і подарунки переможці районних та учасники обласних турнірів, конкурсів-захистів наукових робіт: Микола Назарук (Видраниця – 11 клас) – ІІ місце в області в турнірі юних географів, Анастасія Калінчик, Альона Коляда, Тетяна Заєць (Замшани – 9 та 11 класи) – брала участь в турнірі юних хіміків, учні Ратнівської школи №1 — гімназії: Яна Пуршак (10 клас) – юних біологів, Анастасія Романюк (10 клас) здобула ІІІ місце в турнірі юних економістів, Тамара Михайлевська (10 клас) – ІІІ місце в турнірі юних економістів, ІІ – юних математиків, Тарас Юхим (11 клас) -  ІІІ місце в турнірі юних економістів, ІІ — в турнірі юних математиків та ІІ — юних фізиків, Юлія Юхим (9 клас) та Ілля Смолярчук (10 клас) — ІІ місце  в турнірі юних математиків, Вікторія Лукашук та Тетяна Фазан (Ратне, школа №2 — 10  та 11 класи) – брали участь у конкурсі юних правознавців, а у конкурсі-захисті наукових робіт Малої академії наук брали участь Андрій Калінчик (Велимче – 9 клас) — секція «Експериментальна фізика», Іванна Круглій (Гута – 10 клас) – секція «Фольклористика», Олександра Ганіч (Видраниця – 9 клас) – секція «Геологія», Людмила Шпак (Гута – 9 клас) – секція «Біологія».

Після такої хорошої церемонії по відзначенню кращих із кращих учнів Ратнівщини всі присутні із захопленням подивилися новорічну виставу, яку підготували працівники Центру дитячо-юнацької творчості та учні Ратнівської школи №2 (режисер Людмила Довгуцька).

Свято було гарним, багатим-пребагатим на гарний настрій і веселість, на побажання чистого мирного неба, успіхів і щасливого дитинства та на подарунки і солодощі, які отримали всі запрошені.

Валентина БОРЗОВЕЦЬ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>