ТИЖДЕНЬ МАТЕМАТИКИ

 

Перед конкурсом «Кенгуру» у НВК с. Щедрогір пройшов тиждень математики. Учні розгадували кросворди, розв’язували задачі, створювали презентації.

Учні 2-х, 4-х, 5-х класів найкраще проявили себе у конкурсі математичної стінгазети. Вчителі Галина Боговід та Світлана Неводнічик провели змістовні відкриті уроки, Алла Нінічук, класовод 4-го класу, – гру «Математична суміш», Валентина Кацевич з п’ятикласниками – урок-змагання «Хрестики-нулики» та з шестикласниками – конкурс «Міс Наука», з восьмикласниками – гру «Крок у перед», а з дев’ятикласниками – КВК «Нумо, математики!»

Учні 11 класу разом із вчителем Петром Ковчем підготували цікаві факти з математики. Довели, що алгебра та геометрія – це не тільки задачі і теореми, а й додаткова література у вигляді біографій вчених, історії вивчення предмету.

Педагоги і учні по закінченню тижня математики, дійшли висновку, що проведені заходи у школі посилили інтерес учнів до вивчення предмету. Вони повірили у свої сили та стали активнішими.

Олеся КАЦЕВИЧ

НВК с. Щедрогір

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>