Наша гордість

Ельвіра МосійчукУ 4-Б класі НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня — дитячий садок» смт Заболоття навчається здібна, позитивна та дружелюбна дівчинка Ельвіра Мосійчук, яка здобула перемогу у ІІІ етапі  Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика.

Класовод  Тетяна Аркадіївна Глущук ще з першого класу помітила хороше мовне чуття дівчинки. Вагомий внесок у навчання та виховання Ельвіри роблять батьки. Мама, Лариса Адамівна Мосійчук, та бабуся Ніна Володимирівна Михальчук заклали любов до рідного слова ще з пелюшок, адже хто, як не працівники педагогічної ниви, знають про те, що талант треба розвивати змалечку. Тетяна Глущук про дівчинку говорить з посмішкою, адже Ельвіра розумна, цілеспрямована, наполеглива. Ми  поспілкувалися з дівчинкою. Ось що вона розповіла про себе: «Навчатися у школі легко та цікаво, проте я дуже переживала перед участю у кожному етапі. Мій улюблений предмет — українська мова. У вільний час захоплююся бісероплетінням та читанням. Люблю вчитися, дізнаватися багато нового. Світ навколо такий цікавий, а пізнаємо ми його через слово. Як кажуть, без мови немає народу».

18 лютого у Луцьку відбувся ІV етап Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика, на якому Волинську область представляла Ельвіра Мосійчук. Спочатку всіх учасників запросили на урочистий захід, де був святковий концерт та нагородження переможців дипломами, а їхніх вчителів грамотами. З нетерпінням чекаємо результатів останнього етапу конкурсу знавців рідного слова, а нашій учениці бажаємо міцного здоров'я, успіхів у навчанні та теплих посмішок весни!

Катерина ЯТЧУК,

член гуртка юних журналістів смт Заболоття

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>