ПРИЙШЛО РІЗДВО ІЗ КОЛЯДОЮ

ПРИЙШЛО РІЗДВО З КОЛЯДОЮ9 січня у будинку культури с. Здомишель відбувся святковий концерт «Іде Різдво з колядою». Ведучі свята Ольга Сметюх та Ольга Кондратюк щиро вітали всіх присутніх з Новим роком та Різдвом Христовим. Звучали вітальні пісні у виконанні Тетяни Кондратюк, Іванни Харківець та Христини Кіпень. Гучними оплесками зустрічали глядачі вихованців недільної школи, яка діє при місцевому храмі. Близько 60 учасників привітали односельчан гарними віршами та колядками й інсценізували чудовий вертеп, що орга-нізували настоятель Різдво-Богородичного храму протоієрей Сергій та матушка Світлана.

З вітаннями вийшов на сцену Дід Мороз і вручив солодкі подарунки всім дітям, які читали вірші та співали колядки.

Ніжно, мелодійно прозвучали колядки у виконанні церковного хору та жіночого гурту «Вербиченька». Завітав на свято і гурт колядників зі школи. Артистично зіграли розважальну сценку «Сватання» учні 10 класу Михайло Соботович та Олена Антонюк. Порадували глядачів дівчата, які виконали танець «Циганочка». Перед односельчанами виступив отець Сергій. Він привітав усіх з Різдвом Христовим. Глядачів у будинку культури зібралося дуже багато. Організатором свята була директор сільського будинку культури Ніна Жигаревич.

Ніна ХАРКІВЕЦЬ,

завідуюча бібліотекою с. Здомишель

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>