Концерт до Дня матері в селі Поступель

 Концерт Поступель Концерт Поступель17 травня в сільському клубі села Поступель відбувся святковий концерт до Дня матері «Мамо моя рідна». Організовувала захід завідуюча сільським клубом Світлана Сахарчук. Підготовкою музичних номерів займався вчитель музики Василь Повх.

Вільних місць у залі не було. Серед глядачів були люди різних поколінь, від дітей до-шкільного віку до громадян поважного віку.

На святі прозвучали слова вітання для матерів від Поступельського сільського голови Сергія Борисюка, а також від гості — помічника народного депутата України Ігоря Гузя — Лариси Цепух.

На концерті звучали різножанрові номери: і пісні, і жарти, і танці, і вірші. Наймолодші учасники заходу — учні 3-4 класів – виконали пісні «Мама і сонечко», «Виростеш ти, сину», «Черевички», «Ой, лопнув обруч», «Україна є» під супровід баяну (керівник Повх В. І.). Два музичні твори, зокрема, ліричну пісню «Ой чого калина віти похилила» та жартівливу пісню «Ой сад, виноград» виконала вокальна група дівчат «Поступляночка». Гучними оплесками супроводжували виступи місцевих гумористів Галини Триндюк та завідуючої клубом с. Зоряне Світлани Токарської. Вони показали сценку «Бабка в ЗАГСі» та мініатюру «Панянка і селянка».

Дует у складі учнів 11 класу Юлії Триндюк та Андрія Савчука подарував гостям пісню «Все мине».

Запальний танець «Джайф», який ще більше підняв настрій присутнім, професійно виконали Наталія Савчук та Юлія Триндюк.

Талановита учасниця концерту Наталія Савчук крім танцю виконала ще й пісню «Мамо моя» та власний вірш «Для мами», який зворушив глядачів до сліз. У залі була присутня мама Наталії, яка в гості до дочки приїхала з Дніпропетровщини. Вона отримала від вдячної доньки розкішний букет.

Активним учасником свята була завідуюча сільським клубом с. Поступель Світлана Сахарчук. Вона виконала сольні номери «Ніби вчора, рідна мамо» та «Баяніст», а також співала в складі вокальної групи дівчат «Поступляночка».

Окрасою концерту стала яскрава ведуча Марина Гуль.

Закінчився концерт гарною патріотичною піснею «Родина» у виконанні Юлії Триндюк.

Сільський голова подякував всім аматорам сцени, відзначив важливість проведення по-дібних заходів і побажав усім міцного здоров'я, нових творчих успіхів.

А на вулиці дітей, та й не тільки, чекала солодка вата. Ще малята розважались на батуті.

Свято принесло багато позитивних емоцій жителям села, гарний настрій. Кожен ще раз оцінив цінність найдорожчої жінки — мами, адже своїм життям ми зобов`язані саме їй.

Катерина ПРИЙМАЧУК

с. Поступель

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>