ДЯКУЄМО СВЯЩЕНИКАМ!

У селищі Заболоття є храм на честь ікони Божої Матері «Неупеваемая чаша». Служать там хороші священики – протоієреї Микола та Роман і диякон Петро. При храмі діє недільна школа для дітей, заняття в якій проводить отець Роман. Діти з великим задоволенням слухають слово Боже. Отець Роман передає нашим дітям великий багаж знань, якими його наділив Бог.

Наші діти разом зі священиком часто відпочивають у лісі, біля озера, у цікавих місцях Заболоття. А нещодавно він організував поїздку для вихованців недільної школи у Свято-Успенську По-чаївську лавру. Діти сповідалися, слухали молитви під час служби і були дуже задоволені та дякували отцю Роману. Допомагали в організації цієї поїздки диякон Петро та матушка Оксана.

Ми, батьки вихованців недільної школи, дуже вдячні протоієрею Роману за його хороші справи, за духовне виховання підростаючого покоління.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, Божого благословення на довгі роки. Хай ангел-охоронець Вас оберігає, Цариця Небесна покриває своїм чесним омофором, а Господь посилає щедру благодать на Вас і Вашу родину.

З повагою – батьки дітей недільної школи

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>