Родинне свято «Наша   родина — Україна»

родинне святоДля кожної дитини – родина, сім'я починається з мами, тата, бабусі та дідуся, які для них – найближчі, наймиліші і найрідніші люди, які люблять іх найбільше.

Гарне, цікаве, щире свято відбулося нещодавно в школі №2 смт Ратне ім. М. Заліпи під вмілим  керівництвом класного керівника Валентини Миколаївни Долюк. Протягом всього свята панувала щира, тепла атмосфера, адже глядачами свята були найрідніші для дітей  люди – мами, бабусі, татусі, дідусі. А виступали абсолютно всі учні класу.

Діти старанно співали гарних пісень про рідних, про Україну, читали задушевні вірші, відтворювали учнівських побут в цікавих гуморесках, жваво танцювали, грали на скрипці. У піснях дякували за материнські серця, які зігрівають теплом, за лагідні посмішки, щирі очі, ніжні руки. Всі присутні забули про свої клопоти і об'єднались в одну родину. Свято ще більше згуртувало дітей, адже до його проведення було   безліч репетицій. Дуже приємно, що вчителі знаходять таланти  та виховують їх. Тема сім'ї, родини звучала  протягом свята. Велика любов, щирість дитячих душ була в кожному виступі.

Директор школи Ігор Миколайович Рудчик щиро  подякував за гарне змістовне свято всім учням, класному керівнику та всім присутнім, які долучилися до його проведення. Тепло, щиро хвилювалися та підтримували учнів  разом з батьками заступник директора школи з виховної роботи Тетяна Герасимівна Фіщук, перша вчителька Валентина Миколаївна Бужанська. Линули теплі, зворушливі слова вдячності від імені батьків від мами Оксани Бурко. Свято закінчилось масовим виконанням пісні"Побажання на прощання", де діти бажали усім щастя, радості й добра на многії літа!

Галина Скрипчук

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>