ПОДАРУНКИ ВІД СТЕПАНА ІВАХІВА – ХВОРИМ ДІТЯМ

подарунки від подарунки від111 січня у центральну районну лікарню завітали представники народного депутата України Степана Івахіва Володимир Бащук, Наталія Маленицька та Павло Самолюк.

Вони прибули у медичний заклад, щоб вручити 30 подарунків від благодійного фонду «Патріоти Волині» дітям, які у новорічно-різдвяні свята опинилися на лікарняних ліжках, і цим самим створити для них атмосферу домашнього затишку та тепла, принести Різдвяну радість у кожну палату, де на той момент перебували дітки.

Володимир Бащук та Павло Самолюк щиро вітали маленьких пацієнтів педіатричного, інфекційного та хірургічного відділень, розповідали їм про Степана Івахіва і його благодійний фонд, а малеча і їхні мами щиро дякували благодійникам за увагу, турботу і піклування про них, адже ця благодійна акція стала несподіванкою для кожного, хто перебував на той момент на стаціонарному лікуванні у відділеннях.

Ось як вони відгукнулися про цю благодійну акцію:

— Ми знаємо про благодійність народного депутата Степана Івахіва, бо я працюю у цій сфері. Фонд постійно допомагає дітям з неблагополучних сімей, дітям-сиротам, і нам дуже приємно, — каже Наталія Ятчук з Ратного.

— Добру справу робить фонд. Побільше би таких благодійників. Це ж велике задоволення для дітей, — констатує Роман Бляшик із Щедрогора.

— Приємно і дуже несподівано. Це якась маленька частинка доброти у сучасному дуже непростому світі, — зізнається Вікторія Шишко зі Здомишля.

Щиро дякували помічники народного депутата батькам хворих дітей за гарні відгуки і зичили, аби швидше маленькі пацієнти видужували, поверталися додому та більше ніколи не потрапляли до лікарні.

Марія ЛЯХ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>