Людям з проблемами зору

Якщо у вас чи у ваших дітей виникли проблеми з зором, ви можете звернутися у Волинський обласний центр реабілітації людей з вадами зору (м. Луцьк, вул. Шевченка, 32).
Вам обов’язково допоможуть, як вирішувати побутові проблеми, здобути освіту, а потім – фахову підготовку, нададуть допомогу у питанні працевлаштування. Якщо у вас чи вашої дитини немає середньої освіти, то у «Центрі» працює консультпункт міжобласної очно-заочної вечірньої школи для сліпих і слабозорих. Там навчаються люди без обмеження віку з 13 років. Випускник одержує державний атестат про середню освіту.
Реабілітаційна робота проводиться за напрямками: здобуття середньої освіти для осіб, що її не мають, допрофесійна підготовка: масаж, оператори комп’ютерного набору, квітникарство, флористика, домоведення, правова та просторова орієнтація, вивчення рельєфно-крапкового письма за Брайлем (читання пальцями). У спеціалізованому закладі працюють різні гуртки за інтересами. Реабілітанти забезпечуються житлом та харчуванням. На час навчання пенсійне забезпечення реабілітанта не припиняється, на відміну від спеціальних шкіл, наприклад, реабілітаційний центр, що у селі Крупа Луцького району або Львівська спецшкола №100 для сліпих дітей, які фінансуються з держбюджету, так як «Центр» фінансується громадською організацією «Фонд «Зір».
Довідки за тел. 24-94-17, 096-261-44-09, 050-378-26-40.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>