ДОПОМОГЛИ СВЯТОМУ МИКОЛАЮ ПРИЙТИ ДО ДІТЕЙ

допомолиСлужба у справах дітей райдержадміністрації разом з районним центром соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді організували розважальний захід «Ой хто, хто Миколая любить?». Запросили на святкове дійство в актовий зал загальноосвітньої школи №2 ім. М. Заліпи смт Ратне дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування, дітей учасників антитерористичної операції та  дітей з неповних сімей.

Бажали дітям здоров’я, успіхів у навчанні, мирного неба, здійснення всіх мрій, а також гарних подарунків від Святого Миколая начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Сергій Ковч, директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ірина Костючик та директор школи Ігор Рудчик.

Напередодні улюбленого свята всіх дітей  – дня Святого Миколая – відбуваються різні дива. Кожна дитина отримала пакуночки з цукерками. Але, окрім солодощів, на дітей чекав приємний сюрприз від вихователів Ратнівського ясел-садка Наталії Дудки, Ольги Оніщук, Людмили Дейнеки. Вони радо долучилися до благодійного  заходу і подарували казкове дійство у якому Сніговик, Шапокляк та баба Яга провели конкурси, вікторини, ігри,  флеш-моб. У них завжди перемагала дружба і добро над злом. Діти перевтілювалися у мультиплікаційних героїв, ритмічно танцювали, грали у сніжки і мали радісний настрій. Організатори заходу подарували не лише свято для дітей, а й зберегли їхню віру в добро та милосердя.

Леся ГРІНЧУК

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>