ДИЗЕЛЬНЕ ПАЛЬНЕ ЗА ОПТОВИМИ ЦІНАМИ  ДЛЯ  ВЛАСНИКІВ ЗЕРНОЗБИРАЛЬНИХ КОМБАЙНІВ

Для здешевлення вартості послуг по обмолоту зернових культур в господарствах населення досягнуто домовленості між Департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації та ТОВ «Нафтотрейд Ресурс» про продаж на період жнивної компанії дизельного пального  в кількості від 200 літрів  за оптовими цінами власникам особистих селянських господарств, які мають зернозбиральні комбайни та будуть надавати послуги по збиранню врожаю.

Дизельне паливо відпускається на Ковельській нафтобазі з 8.00 до 17.00 години: м. Ковель, вул. Луцька, 21, тел. (03352) 72924, 0673344080.

Вимоги безпеки: вихлопна труба транспортного засобу повинна бути обладнана іскрогасником,  у транспортному засобі має бути два  вогнегасники, підлога кузова чи причепа, на якому знаходиться тара (бочка), повинна мати дерев’яний настил, тара має герметично закриватись, в  транспортному засобі має бути ящик з піском, під час перебування транспортного засобу на території нафтобази забороняється перебування сторонніх осіб.

Відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>