ЗА МИР І СПОКІЙ МОЛИЛИСЯ У ВЕЛИМЧОМУ

під час хресного ходу навколо села
у Велимчому вже стало хорошою традицією з благословення колишнього владики Володимир-Волинської та Ковельської єпархії архієпископа Симеона один раз у рік хресним ходом обходити село з молитвою, аби Господь зберіг Велимче і його людей від всякої біди і лиха. Цьогоріч особлива молитва звучала за мир і спокій у нашій державі.
Прихожани разом зі священиками обох церков – Святопокровської та Дванадцяти апостолів — вийшли з хоругвами, хрестами, іконами Божої Матері і обійшли село з двох сторін. Кожна віруюча група, в яких було чимало дітей, витратила на хресний хід чотири, а то і більше годин. Зупинялися біля дорожніх, поклонних хрестів, де священики Сергій Харківець та Сергій Кравець читали Євангеліє, кропили свяченою водою людей, які звершували хресний хід, молилися за їхнє здоров’я, за мир і спокій в Україні.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>