Володимир Гунчик – на Ратнівщині

Голова облдержадміністрації Володимир Гунчик у середу побував у Ратному і проінспектував хід будівництва дитячого садочка у селищі. Він оглянув масштаб виконаних робіт в дошкільному навчальному закладі спільно з головою райдержадміністрації Андрієм Харламповичем, селищним головою Володимиром Куликом та начальником відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Валентином Андросюком.

Нагадаємо, що дошкільний навчальний заклад фінансується з Державного фонду регіонального розвитку та співфінансується з місцевого бюджету.

Будівельні роботи на даному об’єкті проводять працівники підприємства ТзОВ «Луцьккомунбуд», про що  розповів присутнім  його директор Ігор Швець.

Станом на сьогодні виконані земляні роботи, зведені основні конструктивні елементи будівлі – фундамент, стіни, дах, здійснено заповнення прорізів та влаштовано утеплення стін. Так, загальна вартість виконаних будівельних робіт становить 8707,93 тис. грн,  з них 7775,96 тис. грн – кошти ДФРР, 931,97 – кошти Ратнівської селищної ради.

Загалом голова облдержадміністрації Володимир Гунчик  позитивно оцінив хід проведення будівництв

Валентина БОРЗОВЕЦЬ

Один відгук на «Володимир Гунчик – на Ратнівщині»

  1. Oleg S. коментує:

    Чому б цьому шоколадному гауляйтеру не перевірити стан будівнитцтва пункта пропуску Гута-Отчин,та ратнівське бездоріжжя?

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>