У Жиричах заасфальтували частину дороги

Дороги нині мало що не всі потребують капітального ремонту або ж нового їх прокладання. У Жиричах така ж сама картина.  Тут асфальт був прокладений давним-давно, але добрячий відрізок центральної дороги від Прохода до Жирич взагалі залишився без асфальтного покриття – це 620 метрів. І скільки б не говорили за цей відрізок, а справа не рухалася з місця. Нині ж сільська рада у співфінансуванні з районним та обласним бюджетами винайшли кошти на ці роботи. І хоч робота не завершена, бо вплинули погодні умови, та 250 метрів нового асфальту покладено, на що витратили 574 тисяч гривень, з яких 250 – із сільського бюджету. Сільський голова  Сергій Вашестюк сподівається, що невикористані кошти з районного бюджету будуть перенесені  на наступний рік,  і отак спільними зусиллями буде зроблена хороша справа.

Валентина БОРЗОВЕЦЬ

Один відгук на «У Жиричах заасфальтували частину дороги»

  1. Oleg S. коментує:

    Що заважає сільраді на 250 тисяч купити відсіву чи дрібного щебню та висипати ним дорогу,як це з робили сусіди з РБ на ділянці Сушитниця-Дрочаво? Напевно шоколадний гауляйтер Гунчик.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>