Стан заготівлі кормів та підготовка  до початку жнив

стан заготівлі27 червня начальник відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації Павло Ковч  з робочою поїздкою  відвідав сільськогосподарські підприємства району, а саме СВК «Україна» та ТОВ «Гірники Агро», де ознайомився із станом заготівлі кормів та підготовки до початку жнив.  Голова  СВК «Україна» Пало Ковальчук  інформував про стан справ в господарстві. На даний час господарство заготовило 35 т сіна, скошені багаторічні трави на площі 30 га, на зимово-стійловий період для великої рогатої худоби заготовлять 100 т сіна.

У ТОВ «Гірники Агро» було обстежено посіви кукурудзи на площі 20 га, вівса на площі 50 га, озимого жита та тритикале — 50 га. Про стан справ в господарстві розповів голова Микола Мерчук, який зазначив, що вже скошено 40 га багаторічних трав та заготовлено 42 т сіна для потреб тваринництва.

Під час огляду господарств були висловлені побажання прискорити темпи заготівлі кормів, особливо сіна, закінчити підготовку зернозбиральних комбайнів до жнив та токового господарства для приймання  зерна.

Станом на 27.06.2017 року в районі заготовлено  у всіх  категоріях  господарств 2400 т сіна багаторічних трав, в тому числі в агроформуваннях 1200 т, з них 1000 т – у СТОВ «Ратнівський аграрій».

Відділ агропромислового розвитку

райдержадміністрації

 

Один відгук на «Стан заготівлі кормів та підготовка  до початку жнив»

  1. Oleg коментує:

    Чесно кажучи я б цього рукамиводителя із адміністрації на своє поле не пустив би навіть жуків труїти.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>