Діти – грипують, школи – на карантині

Протягом 9 тижня нинішнього року епідемічний поріг по захворюваності грипом та ГРВІ в районі становив 423,1 на 100 тисяч населення, а це вже менше на 11,1 відсотка, аніж у попередньому тижні. За цей тиждень звернулася за медичною допомогою 221 особа проти 249 за попередній. Із числа хворих більше  88,9 відсотка — діти до 17 років.

З початку епідемічного сезону вже перехворіло 2905 ратнівчан (5,6 відсотка),  що вище рівня минулого року на 11,6 відсотка.

А темп приросту захворюваності серед дітей від 5 до 17 років протягом останнього тижня зріс на 6 відсотків.

У зв'язку із цим захворюванням призупинявся навчально-виховний процес у освітніх закладах району. Найперше було призупинено навчання ще 23 січня. А всього з початку  року  було призупинене відвідування у 22 навчально-виховних закладах.

За 9 тиждень епідсезону у районі через високу захворюваність серед учнів навчально-виховних закладів на ГРВІ тимчасово призупинено навчально-виховний процес: у НВК с. Кортеліси — з 24 лютого по 3 березня, с. Броди — з 27 лютого по 3 березня, с.Видраниця, Жиричі та НВК школи №1-гімназії смт Ратне — з 28 лютого по 6 березня, с. Гірники — з 1 по 7 березня, 4 клас НВК с.Здомишель — з 1 по 3 березня, 1-А клас Ратнівської школи №2 та 2, 4 класи НВК с. За-броди — з 1 по 5 березня.

Сподіватимемось, що ситуація із захворюванням на ГРВІ цього тижня покращиться.

Віктор Глинянко,

лікар-епідеміолог

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>