УКРАЇНА У НАС ОДНА

гірники до листаПід такою назвою у Гірниківському будинку культури відбувся вечір патріотизму. На захід запросили 14 учасників АТО с. Гірники. Для усіх організували солодкий стіл. Вечір відкрили гімном України. Ведучі – Настя Калінчик і Тарас Дуда – нагадали присутнім про трагічні події 20 лютого 2014 року. Хвилиною мовчання вшанували усіх, хто загинув під час Революції Гідності і хто не повернувся з зони АТО.

На заході був присутній сільський голова Володимир Мерчук. Він подякував бійцям за мужність, за те, що не ховались від мо-білізації, а гідно виконували свій обов’язок перед батьківщиною. Володимир Якович вручив їм подарунки.

Учасники  АТО були дуже вдячні організаторам свята – директору будинку культури Ніні Забродець, художньому керівнику Олегу Ятчуку і всім учасникам концерту, які подарували чудовий настрій і приємні спогади. Вони бажали їм здоров’я, успіхів та мирного неба над Україною.

Сергій ХОБОТ,

учасник АТО, с. Гірники

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>