НЕЗАБУТНЯ ПОДОРОЖ НА ЗАКАРПАТТЯ

НезабутняДитячий хор Свято-Іллінського храму села Млинове 10 січня зібрався у довгоочікувану подорож в Драгобрат.  Перед поїздкою діти помолилися у храмі і вирушили в дорогу.

По дорозі вони зустрічали багато міст Західної України й любувалися ними. Зупинялися біля водоспаду. Краса зачаровувала дітей. Доїхавши до Драгобрата, стомлені після дороги,  поселилися в одному з готелів. Дякуючи за гостинність, вони заколядували, зігрівши колядками серця всіх присутніх. А далі покаталися на підйомнику «Карпатська чайка»,  побачили могутність гір.

А вже наступного дня на них чекало ще більше емоцій. Цілий день діти провели у горах -  вчилися кататися на лижах, в чому їм допомагали інструктори.

12 січня юні хористи вирушили по монастирях. Спочатку відвідали церкву св. вмч. Димитрія Солунського, в якій молився сам преподобний і богоносний отець Іов Угольський, в с. Мала Уголька. Там помолилися святому і дізналися про його святе життя. Місцеві жителі та паломники йдуть до мощей отця Іова для молитви, прохаючи його заступництва перед Богом. Пізніше відвідали Свято-Миколаївський чоловічий монастир Хустського району села Іза-Карпутлаш. На території монастиря розташований музей, дзвіниця, джерело святої води, братський корпус та дві церкви. У монастирі знаходяться мощі преподобного Алексія Карпаторуського, який очолив рух Відродження Православної церкви на Закарпатті. Потім помолилися святому та зайшли в іконну лавку придбати сувеніри на пам’ять. Після цього вирушили додому.

Софія Костюк

с. Млинове

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>