Моя земля — єдина Україна

Як швидко лине час. Здається, ще недавно боролися  і вибороли Незалежність нашої рідної неньки України. І ось уже минає 24-та річниця від дня її народження. Зараз, у цей тяжкий для України час, ми, як ніколи, маємо об'єднатися, вистояти, вимолити Всевишнього довгоочікуваний мир, не дати агресорам знищити вільну, квітучу, незалежну Україну.

Звісно, хотілося б відсвяткувати з веселощами, розвагами, адже це свято – головне свято країни, свято, про яке мріяли наші предки, котрі проливали кров за її Незалежність.

«Моя земля — єдина Україна», – під такою назвою пройшов тематичний вечір у Гутянському будинку культури. Свято розпочали ведучі Андрій Тарабчук і Наталія Свіржевська. Під «Марш січових козаків» було внесено Державний прапор України і всі учасники разом з глядачами виконали Гімн України. Всіх присутніх зі святом привітав і побажав добра, миру, злагоди, швидкого закінчення неоголошеної війни — Іван Хомич – голова сільської ради. Лунали патріотичні пісні: «Україно моя», «Я живу на рідній Україні», «Заспіваймо пісню за Україну», «Калинова сопілка», «Моя Україна» та ін. Зворушливо учасники показали сценку-діалог «Україна — твоя Батьківщина». Тож хочеться подякувати всім учасникам, які взяли участь у святкуванні Дня Незалежності України: Ксенії Свіржевській, Анжелі Босюк, Кірілу Фурмунюку, Валерії Головій, Володимиру та Роксолані Луцикам, Павлу Глущуку, Руслану Карпуку та незмінному ансамблю «Льонок», керівником якого є заслужений працівник культури України Марія Луцик, без якого не обходиться жодне свято.

Тож нехай цей визнаний день додасть нам сил і наснаги на хороші справи, впевненості у майбутньому Незалежної України, порозуміння і єдності задля добра і миру. Слава Україні!

 Людмила Луцик, художній керівник Гутянського будинку культури

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>