ЛЮДИ, БУДЬТЕ МИЛОСЕРДНИМИ! І ВАМ ВОЗДАСТЬСЯ СТОКРАТ!

Сьогодні, 19 серпня,  – Всесвітній день гуманітарної допомоги. У цей день ми згадуємо про тих, хто, долаючи небезпеки і негаразди, допомагає іншим.  Щодня гуманітарні працівники піклуються про мільйони людей в усьому світі, незалежно від того, хто вони і звідки. Нині серед нас багато  людей добрих, милосердних, подільчивих,  тих, хто завжди готовий прийти на допомогу нужденному, і в цьому ми, інваліди району, переконані.  І ми добрим словом згадуємо сьогодні, і не тільки сьогодні, а постійно, тих, хто допомагає нам: словом, ділом, матеріально і морально, порадою, розумінням і готовністю іти нам назустріч. Бо нам, та й не тільки інвалідам, є й інша категорія людей, яким так потрібна допомога сильніших, здоровіших, милосердних і добрих – тоді і жити легше. Легше,  коли відчуваєш, що ти не один,  коли  знаєш, що є на кого опертись, на кого понадіятись, що тебе розуміють, підтримують, допомагають.  І хотілося б, щоб таких милосердних і добрих людей ще побільшало, і щоб ніколи не збідніла їхня рука, яка подає,  — тоді і світ добрішим, світлішим буде. І Бог воздасть стократ!

Люди, будьмо милосердними, як Отець ваш милосердним є, — говориться у святому письмі. Бажаю всім благодійникам і меценатам, добрим і милосердним людям здоров’я міцного, щастя і добра, щоб завжди у вас був хліб і до хліба, всілякі статки і мир на землі.

З повагою — Валентина КОРОТИНСЬКА,

голова районного осередку інвалідів

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>