Леся — славна дочка України

леся— під такою назвою нещодавно спільно зі школою у Велимченській сільській бібліотеці було проведено годину спілкування.

Бібліотекар Надія Буднік і класовод 3-А класу Любов Блінова розповіли дітям і всім присутнім про нелегку долю цієї вольової і сильної жінки, силу волі якої не зламали ні хвороба, ні інші важкі обставини. Поетеса була і назавжди залишилась патріоткою своєї Бать-ківщини, про це вона розповідала на аркушах білого паперу, де народжувались її неповторні вірші, поеми, пісні та казки.

Тематична поличка «Нас слово Лесине на подвиг надихає», яку організувала бібліотекар, ще більш розкрила багатогранний талант нашої землячки, людини з великої літери — Лесі Українки.

Діти з цікавістю слухали рядки з біографії поетеси, потім Христина та Назар Редьковичі, Уляна Каць, Ілля Літвинець читали її вірші.

Цікаво пройшла інсценізація казки Лесі Українки «Біда навчить» з учнями 3-А класу.

Діти і батьки з цікавістю спостерігали за горобчиками-забіяками, в ролях яких були Ілля Літвинець та Артем Бурко, за курочкою та курчатами – Анастасія Чобан, Вікторія Давидович, Валентина Нікончук, Валерія Тіпушкова, зозулі – Оксана Гайдучик, гави – Уляна Каць, сороки – Тетяна Петрук, журавлика – Богдан Гайдучик, крука –  Іван Півень, сови – Христина Редькович, горобчихи – Софія Давидович.

Свято завершилось, але хороший настрій не залишив учасників дійства і гостей. Всі були задоволені, а з портрету з вдячністю на нас дивилася Леся Українка — велика українська письменниця, славна дочка нашої неньки України.

Надія Буднік,

бібліотекар с. Велимче

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>