«ХАЙ СЯЄ СОНЦЕМ СЛОВО «МАТИ» — ТАКЕ НЕЗГАСНЕ, ВІЧНЕ І СВЯТЕ!» -

Хай сяє Хай сяє1під такою назвою в будинку культури селища Заболоття відбувся святковий концерт, приурочений до Дня Матері. Свято відкрив  зразковий дитячий хор «Благовіст» піснею «Матерям». Зі зворушливими піснями про любов до рідної неньки неперевершено виступили учасники народного жіночого квінтету «Елегія».  Перенестись у дні своєї юності змогли наші мами та бабусі під час музичного номеру Олександра  Жолоба, який віртуозно виконав на акордеоні романтичну мелодію «Під небом Парижа».  Присутні жінки у залі приймали вітання від колективів та сольних виконавців, зокрема від Тамари Магдисюк, Ярослава Глущука, Валерії Денисюк, Анастасії Коцюби та нашої «найменшої» зірочки Яни Головій.

Матір-неньку  найщирішими словами і талановитими художніми номерами вітали ведучі свята Павліна Лісовик та Женя Микийчук, а також  юні артисти з дитячих колективів «Веселка» та «Червона калина».

Сила материнської любові перемагає будь-яку відстань, і де б ми не були, їхня турбота, їхні молитви оберігають нас від життєвих незгод — про це співали найменші артисти, учасники ансамблю «Дзвіночки».

З вітальним словом та найщирішими побажаннями з нагоди свята звернувся до всіх матерів голова селищної ради Валерій Свіржевський. Він висловив подяку матерям, які виховали синів, що пішли захищати кордони нашої держави ціною власного життя, а також матерям, чиї сини служать у Збройних Силах України і сьогодні. Під час концертної  програми  звучали  чудові  українські  пісні. Оспівували не тільки матір земну, а й матір Божу та матір Україну. Піснями, віршами, щирими словами славили наших матусь під час святкового концерту. А ще – чудовими роботами матерів – берегинь нашого селища та вихованців Заболоттівської спеціальної загальноосвітньої  школи,  представлених на виставці «Величаєм тебе, мамо, у святкову днину», яку організували пра-цівники  дорослої та дитячої бібліотек. Гості свята змогли милуватися чудовими вишивками наших майстринь Любові Яконюк, Вікторії Глинянко та Наталії  Головчик. А дітки з особливими потребами  вклали всю любов та теплоту свого серця у святкові листівки, вишиті та намальовані картини.

Валентина ГЛУЩУК,

завідуюча бібліотекою для дітей смт Заболоття

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>