БЛАГОСЛОВЕННА БУДЬ ПОВІКИ, ЖІНКО!

бродиУ с. Броди переважають багатодітні родини. І рада ветеранів праці села, яку очолює Надія Ткачук, та соціальний працівник Ніна Куш вирішили організувати і провести свято для жінок з нагоди 8 Березня. Запросили представниць прекрасної статі, яким за 70 років. Таких у селі аж 69, але на свято зібралось 38. Це жінки-трудівниці радгоспних полів і ферм, працівники лісу, жінки-вчителі, матері-героїні.

Розпочали святкування подячним молебнем у місцевій церкві. Першим привітав жінок протоієрей Володимир. Свято продовжилося в сільському клубі, де накрили солодкий стіл, приїхали для привітання сільський голова Володимир Мерчук та голова ра-йонної  ради ветеранів Марія  Костарєва, яка прочитала чудовий вірш для матерів і подякувала жінкам за їх нелегку працю.

Учні школи виступили зі святковим концертом, який підготувала педагог-організатор Антоніна Блищик. Ведучими були заступник директора школи Анатолій Панасюк та Олена Аврамук. Радість сяяла в очах жінок, адже на сцені виступали їхні онуки. Вихованці дитячого садка виконали пісню «Добрий день, бабусю», учні 6 класу – народну пісню «Од Києва до Лубен», а також здобула прихильність пісня «Країна мрій» у виконанні сестер Анни та Уляни Михалевич. Жваво аплодували ансамблю «Ложкарі», який існує в НВК с. Броди вже багато років. Порадувала вокальна група жінок-активісток села піснями «Йшли козаченьки», «Боже, як роки летять». Наприкінці свята жінки отримали подарунки.

Хотілося б подякувати за фінансову підтримку в організації свята сільському голові Володимиру Мерчуку, директору СВК «Гірниківський» Миколі Шевчику, місцевому підприємцю і депутату сільської ради Миколі Матвіюку і власнику мережі магазинів «Тайнет» Андрію Ващуку.

Свято пройшло цікаво, змістовно і культурно завдяки раді ветеранів.  Концерт звеселив душі бабусь, вони відчували радість, втіху і задоволення від дитячої майстерності.

Катерина ЛЕСІЦЬКА,

член ради ветеранів с. Броди, вчитель історії

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>