НОВИЙ РІК З ВЕСНЯНИМИ КВІТАМИ

Останніми роками вже стало звичним явищем зустрічати Новий рік без снігу. У кращому випадку сухо, у гіршому – дощить і лише інколи у новорічну ніч за вікнами лежить сніг. Звикли ми й до того, що зі змінами погодних умов восени в окремих господарствах вдруге зацвітають вишні, але цьогорічний перехід від осені до зими таки добряче затягнувся в часі. Постійні дощі і плюсова температура зробили свою роботу – у Ратному у кількох господарів зацвіли на квітниках ранні весняні квіти – примулки і маргаритки. Як на 8 Березня, розпустилися котики на вербах, налилися бруньки на вітах бузку.

Чи то глобальне потепління, а чи примхи природи? Синоптики лякали, що ця зима буде найсуворішою за останніх сто років. Грудень уже минув, а натомість замість снігу і морозів у подарунок до Нового року і Різдва – ранні квіти і котики верби. Що ж? Зустрічаймо Новий рік по-новому!

Марія ЛЯХ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>