М'ясо молодих телят названо небезпечним для людини

Фахівці в галузі тваринництва стверджують, що м'ясо молочних телят у перші тижні їхнього життя заборонене до вживання й небезпечне для людини.

Як наголошує експерт-консультант із ветеринарної медицини Асоціації тваринників України Олександр Метинський, в організмі новонародженого теляти, а, отже, й у м’ясі, міститься велика кількість води, яка насичена меконієвими токсинами (меконій – первородний кал теляти). До того ж, як зазначає експерт, досить бідне на білок м'ясо теляти до 14 днів також не містить жодних корисних компонентів: біологічно-активних речовин, ферментів та вітамінів. Тобто те, заради чого, власне, ми купуємо м'ясо для споживання – якісні корисні білки та вітаміни – в занадто молодій молочній телятині відсутні.

Між тим, багато хто думає, що чим молодше м'ясо, тим воно смачніше і корисніше. Молочні поросята упродовж багатьох століть вважаються делікатесною стравою на бенкетах, із молоденьких курчат готують напрочуд смачні “курчата табака”, а молоденьку телятину залюбки купують мамці своїм дітлахам, вважаючи її корисною для малят.

"Мало хто знає, що м'ясо молочного телятка до 14-го дня від народження не лише позбавлене будь-якої користі для споживання людиною, але й досить шкідливе, навіть отруйне, – розповідає голова Асоціації тваринників України Ірина Паламар.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>