Про підсумки рибоохоронної роботи

про підсумкиКовельська рибоохоронна дільниця «Волинського рибоохоронного патруля», яка була створена у вересні минулого року, підбила підсумки роботи.

Рік був непростий. Адже відбувалася ліквідація Волиньрибоохорони Управління Державного агентства рибного господарства у Волинській області, яке проводить відбір інспекторів рибоохоронного патруля. На Ковельській рибоохоронній дільниці, яка обслуговує Ковельський, Ратнівський, Старовижівський, Турійський райони, процес укомплектування державних інспекторів ще триває.

Одночасно з комплектацією особового складу рибоохоронна робота у 2017 році не припинялася. Одразу після створення рибоохоронного патруля (вересень 2017 р.) державні інспектори проводили рибоохоронні рейди на водоймах. Зокрема, у Ратнівському районі з початку роботи патруля викрито 24 грубих порушення правил рибальства, по яких складені протоколи про адмінправопорушення і направлені на розгляд до суду. Відповідальність за грубі порушення правил рибальства передбачена Кодексом України про адміністративні правопорушення і тягне за собою накладення штрафу від двадцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Виявлено і вилучено 37 браконьєр-ських сіток. Викрито 2 порушення незаконного продажу риби на ринках, за які, до речі, передбачена також адміністративна відповідальність (тягне за собою накладення штрафу від тридцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян).

Допомогу у виявленні порушень правил рибальства надавали і надають працівники поліції, екологічної інспекції, прикордонники. Велику допомогу надають громадські інспектори рибоохорони.

Основною метою, яку ми ставимо перед собою, є широке залучення до рибоохоронної роботи населення та органів місцевої влади. Створення територіальних громад позитивно вплинуло на природоохоронну роботу. Сільські активи включилися в боротьбу з браконьєрством на озерах Любань (с. Замшани), Радоже               (с. Гірники), Лука (с. Самари). Поступово у наших людей міняється ставлення до збереження природи, яка оточує нас. Виключно в тісній співпраці з населенням ми можемо боротися з ганебним явищем — браконьєрством.

У разі виявлення фактів браконьєрства просимо повідомляти старшого інспектора Ковельської рибоохоронної дільниці за тел. 0673602864.

Геннадій Мазурик,

головний державний інспектор

«Волинського рибоохоронного патруля»

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>