ТЕРНИСТИЙ ШЛЯХ ДО ПЕРЕМОГИ

ТернистийУ 1987 році школярі Турської ЗОШ стали чемпіонами району з футболу. Протягом 30 років футболісти НВК с. Тур показували непогані результати, але повторити даний результат не вдавалось. І ось настав довгоочікуваний успіх. Отримавши перемогу  в групі серед команд с. Гути і с. Заліс, команда НВК с. Тур вийшла до чверть фіналу, де зустрілася з школярами НВК с. Здомишель. Напружений матч завершився в нічию і тільки післяматчеві пенальті змогли визначити переможця. Ним виявилась команда НВК с. Тур. Попереду був фінал.

На стадіоні смт Ратне зустрілись команди НВК с. Тур і Рат-нівської ЗОШ №2. Матч закінчився з рахунком 4 : 0 на користь турських футболістів.

І ось довгоочікуваний фінал, у якому зустрілися команди НВК с. Тур і НВК с. Самари — Оріхові. Матч був напружений, І тайм закінчився 0 :0. На початку ІІ тайму, завдяки влучному удару зі штрафного Габрильчука Максима, команда турян вийшла вперед, але через деякий відлік часу оріхівчанам вдалось зрівняти рахунок. У кінці гри, завдяки індивідуальній майстерності Токарчука Олександра, вдалось забити переможний гол. 2 : 1 — ось вона «золота» перемога турян. З перемогою привітав і вручив  гравцям команди кубок, грамоти та медалі начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації В. С. Андросюк.