ЗУСТРІЧ, НАПОВНЕНА СВІТЛОМ ТА ТЕПЛОМ

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Світ творчості поповнився новою книгою «Неопалима» Ніни Ковч із Щитинської Волі, яку авторка презентувала у центральній районній бібліотеці 20 грудня. У залі відчувалася тепла атмосфера щирості та відкритості. А завітали привітати літератора-початківця рідні, товариші по службі молодої авторки, яка за контрактом служить на Ратнівщині, друзі та поціновувачі творчого слова. Під час презентації усі мали змогу ознайомилися з персональною виставкою ручок, яких зібрав понад 2000, колекціонера, ратнівчанина Федора Петручика.

Вразила слухачів історія створення книги «Неопалима», яку написала Ніна Ковч ще у 2013 році. Легкий і читабельний стиль авторки і водночас глибинний зміст кожного слова відзначили присутні на презентації, цікавилися секретами творчості. Сподіватимемося, що Ніна Ковч ще не раз потішить нас своїми творчими ідеями у новому літературному жанрі.

Щирі вітання та побажання активного творчого довголіття висловили землячці за таку цікаву зустріч, наповнену світлом та теплом. Від щирого серця подякувала від усіх присутніх, бажала здоров’я на довгі творчі літа, невичерпної енергії письменницького слова начальник відділу культури райдержадміністрації Олена Горнік. По завершенню чудового заходу кожен бажаючий сфотографувався із письменницею та придбав книгу із її автографом. А молода літераторка натомість подякувала організаторам презентації, колекціонеру Федору Петручику за подаровану надзвичайно гарну ручку та усім, хто завітав та дізнався про її творчість.

Леся ГРІНЧУК

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>