«Між спогадом, реальністю і снами»

СЕРГІЙ СМАЛЬЧУКУ одному зі столичних закладів нещодавно пройшов перший поетично-літературний вечір «Між спогадом, реальністю і снами» Сергія Смальчука — випускового редактора програми «Факти тижня» на телеканалі ICTV, а ще — нашого земляка, уродженця Ратного.

Цю подію у його житті газета не могла оминути, тож пропонуємо нашим читачам інтерв'ю з ним. А з творчістю Сергія ви могли ознайомитися в суботньому випуску «Ратнівщини» на сторінці «Полісся». 

— Нинішній етап мого життя проходить у щоденній рутинній роботі над «Фактами тижня», розробці  нового телевізійного проекту, подальших спробах римувати, перемовинах щодо нового творчого вечора та періодичними зйомками у деяких телесе-ріалах. Про свої корені і витоки — як в професії, так і в житті — не забуваю. По закінченні Ратнівської школи № 1- поступив до Рівненського інституту культури на театрально-режисерське відділення, бо цікавився життям акторів і щиро вірив у право колись зайняти достойне місце поруч з ними. Та замість Голлівуду, де так яскраво у мріях бачив своє майбутнє, у 2001 році працевлаштувався у драматичному театрі Західного оперативного командування Збройних сил України у м. Львові, а через півроку — у першому українському театрі для дітей та юнацтва.

— Любов до театру була великою?

 

Повний текст публікації — у газеті «Ратнівщина»

Леся ГРІНЧУК

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>