Волинянка намагалась перевезти через кордон ліків на майже 37 тисяч

Громадянка України, слідуючи додому з Республіки Білорусь через міжнародний залізничний пункт пропуску «Заболоття» як пасажир дизель-поїзда, намагалась провезти з собою лікарські засоби «Мукосат-Белмед» та «Ессенцикапс» у загальній кількості 172 упаковки загальною вартістю 36560 грн.

Про це повідомляє прес-служба ГУ ДФС у Волинській області.

Медикаменти знаходились у дорожній сумці без ознак приховування, проте не були задекларовані в митній декларації.

На підставі ст. 511 Митного Кодексу України незадекларований товар комерційного призначення тимчасово вилучений до рішення суду. Санкція статті 472 МКУ передбачає за такі дії накладення штрафу в розмірі 100 відсотків вартості товару з його конфіскацією.

Волинська митниця ДФС роз'яснює, що відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України «Про обсяги та порядок ввезення громадянами на митну територію України лікарських засобів та спеціального дитячого харчування» від 23 травня 2012 року        № 458 на одну людину можна ввезти не більше п'яти упаковок кожного найменування лікарських засобів (крім тих, що містять наркотичні чи психотропні речовини).

Якщо на курс лікування громадянина потрібно більше ліків, то їх можна ввезти, але в кількості, що не перевищує вказану в наявному у особи рецепті на такий лікарський засіб, виданому на ім'я цієї особи і завіреному печаткою лікаря та установи охорони здоров'я.

Наш кор.

 

Один відгук на «Волинянка намагалась перевезти через кордон ліків на майже 37 тисяч»

  1. Oleg S. коментує:

    Цікаво,як правоохоронні органи РБ пропустили дану жінку,за гроші чи по халатності?

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>