У Турі бабуся втопилася у… калюжі

Нещодавно у Турі на озері втопився чоловік, який  рибалив,  про що вже писала «Ратнівщина».  Пройшло декілька днів з часу тої події, як новий утопленик у цьому ж селі. 78-річна Марія Я. втопилася в… калюжі.  Поверталася вона від сина додому  навпростець, стежиною, на якій і була глибока калюжа.  Хоча-то калюжа і не така вже й глибока, як була глибокою вибоїна у ній.  Очевидно,  бабуся  послизнулася і впала саме у ту вибоїну,  а ходила вона на старості літ з кульбакою – підводили ноги,  і  старенька вибратися з калюжі  не змогла.  А оскільки трагедія сталася темної пори, ніхто не трапився на шляху бабусі й  допомогти їй не міг.

Син, який проживав разом зі старенькою,  не дочекавшись мами, подумав, що вона вирішила заночувати у іншого сина, до якого й ходила. Тільки на ранок  сини зрозуміли, що мама пропала. Кинулись шукати й знайшли її у тій  калюжі.

Правоохоронці слідів насильницької смерті на тілі покійної не виявили.

Валентина БОРЗОВЕЦЬ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>